Так ніколи вагу не скинути: Дієтологиня дала 5 антипорад для бажаючих схуднути

Знижуйте вагу доказово – і вона вже ніколи не повернеться.

Просто перестаньте їсти, тренуйтеся щодня, викиньте з раціону вуглеводи і приймайте таблетки для схуднення. Більшість із нас неодноразово намагалися схуднути, виконуючи подібні рекомендації, і щоразу зазнавали невдачі. Дієтологиня, коуч зі здорового способу життя Анна Пархоменко пояснює, чому ці поради не працюють, передають Патріоти України з посиланням на УП.Життя.

"Просто перестаньте їсти"

☹️ Що це означає

Ви, певно, чули фрази на кшталт: "Хочеш схуднути – заший рота!", "Хочеш їсти – попий води!", "Не хочеш яблуко – не хочеш їсти…"

"Зазвичай подібні рекомендації призводять до того, що людина перестає нормально харчуватися, переходить виключно на салати, а то й узагалі відмовляється їсти, тамуючи голод водою", – зазначає дієтологиня.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.