"Так працює демократична система!": Американський дипломат прокоментував вибори президента України

Хантсман наголосив, що точно спрогнозувати, хто стане новим лідером держави поки складно.
Джон Хантсман

Посол США в Росії Джон Хантсман дав оцінку президентським виборам в Україні-2019, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Посол зазначив, що в Україні проводяться повноцінний, вільний виборчий процес. "Цікаво, що прямо на кордоні з Росією - в Україні - відбуваються повноцінні вибори. Демократичні вибори! Десятки кандидатів, суперечки і емоції передвиборних дебатів, багато партій беруть участь і весь час породжують те, чого ніхто не очікував. Так працює демократична система", - зазначив Хантсман.
При цьому посол вважає, що точно спрогнозувати, хто стане президентом України поки неможливо. "В Україні, можливо, буде новий лідер - зараз складно прогнозувати, але нам всім доведеться пристосуватися до того, кого вибере народ. Але я повинен сказати, що ми глибоко стурбовані питанням територіальної цілісності України, яка була порушена", - підкреслив дипломат.
"Тепер пора сісти за стіл переговорів і знайти якесь рішення. Нічого цього не було вже кілька років", - підсумував Хантсман.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Помилочка вийшла...: У столичному морзі переплутали тіла небіжчиків (відео)

середа, 25 листопад 2020, 10:48

В ритуальній службі кажуть, що ситуація, коли за документами помилково видали інше тіло, з ними трапляється вперше, і готові компенсувати родичам моральні збитки. У столичному морзі переплутали тіла двох жінок. Родичка померлої була шокована, коли прий...

Господині на замітку: Найсмачніший манник, що тане в роті

середа, 25 листопад 2020, 10:36

Виконаний у вигляді міні-торта, він стає особливо ніжним і соковитим. "Для манника необходимы следующие составляющие:. Шаги:. Манку и кисломолочный продукт соединяем, доводим до однородности и оставляем «жениться» на 45 минут. В готовую кефирно – крупя...