"Так працює демократична система!": Американський дипломат прокоментував вибори президента України

Хантсман наголосив, що точно спрогнозувати, хто стане новим лідером держави поки складно.
Джон Хантсман

Посол США в Росії Джон Хантсман дав оцінку президентським виборам в Україні-2019, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Посол зазначив, що в Україні проводяться повноцінний, вільний виборчий процес. "Цікаво, що прямо на кордоні з Росією - в Україні - відбуваються повноцінні вибори. Демократичні вибори! Десятки кандидатів, суперечки і емоції передвиборних дебатів, багато партій беруть участь і весь час породжують те, чого ніхто не очікував. Так працює демократична система", - зазначив Хантсман.
При цьому посол вважає, що точно спрогнозувати, хто стане президентом України поки неможливо. "В Україні, можливо, буде новий лідер - зараз складно прогнозувати, але нам всім доведеться пристосуватися до того, кого вибере народ. Але я повинен сказати, що ми глибоко стурбовані питанням територіальної цілісності України, яка була порушена", - підкреслив дипломат.
"Тепер пора сісти за стіл переговорів і знайти якесь рішення. Нічого цього не було вже кілька років", - підсумував Хантсман.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Мрії збуваються: Власник салону організував весілля для пари безхатьків (фото)

субота, 27 лютий 2021, 18:11

Молодята мріяли про це 24 роки. Весільна церемонія - часто дуже бажаний момент для молодят. Хтось вважає за краще зробити її публічною та запросити якомога більше гостей, хтось залишає ці моменти виключно для себе. Розалін Феррер і Роммель Баско - безд...

"Коли юридично було закріплено, що борщ - український, у світовій пресі сказали, що Україна відкрила другий фронт війни проти Росії", - Євген Клопотенко (фото)

субота, 27 лютий 2021, 17:58

Киянин навчався у найстарішій французькій кулінарній школі Le Cordon Bleu, заснував популярний ресторан сучасної української кухні, реформує шкільне харчування, довів світові, що борщ – українська страва, і юридично закріпив це. Готуючи борщ за бабусин...