Така розумниця - вся в шефа: "Перший президент - Кучма, а в Раду обирали 300 нардепів", - модель-помічниця Тищенка розкрила рота

Помічники нових "слуг народу" спричинили "бум" у мережі. Багато українців справедливо запитували: "У який спосіб саме моделі й діти топчиновників потрапили до стін Верховної Ради?".

Журналісти вирішили дізнатися про це з першоджерела й познайомився з 22-річною помічницею нардепа Миколи Тищенка Мар'яною Михолап, яка раніше брала участь у відборі проєкту "Міс Україна". Про досвід роботи моделлю, парламентську кампанію, заробітну плату й кількість нардепів у Верховній Раді вона розповіла в інтерв'ю, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

— Розкажіть, яка у вас освіта і чим ви займалися раніше?

— Маю вищу освіту, закінчила Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана з відзнакою. Спеціальність — економічна кібернетика. Раніше брала участь у творчих зйомках, фотосесіях. Це було винятково хобі, мене надихали ті люди — візажисти, відомі фотографи...

— Тобто ви не професійна модель?

— Ні, не можу себе назвати так. Та й зріст недостатній — 169-170 сантиметрів. Ніколи не розглядала це як основний вектор діяльності, займалася більше для душі.

— Як зацікавилися політикою? Саме серйозною, парламентом.

— Ще зі школи. Була президенткою гімназії, входила до Печерської районної ради лідерів. Завжди займала активну позицію, у школі організувала самоврядування...

— А на рівні парламенту?

— Це була перша сходинка. Пізніше почала брати участь у моделі ООН — імітація роботи Організації Об'єднаних Націй. Була делегаткою і представляла дуже складну країну, не називатиму яку саме. Потрібно було виправдати її, незважаючи на власну думку. Ти вивчаєш факти, маєш піднести їх так, як ця держава виступає на політичній арені. Навіть якщо її дії не відповідають твоїм поглядам, принципам.

У цей момент мені стало цікаво, як це влаштовано. Працювала журналісткою на міжнародному інформаційному ресурсі "The World News" — це цікавий і перспективний проєкт. Впевнена, що ось-ось вистрілять, вони на платформі "Блокчейн" зробили агрегатор новин, збирають їх із усього світу, на зміни, видалення й так далі. Можна помітити, де сумлінні ЗМІ, а де факти спотворюються.

І яку інформацію хочуть приховати від людей. Ось вийшла новина, а через годину її вже видалили. Значить, за це заплатили, або ж інформація була неправдивою. Вони навіть робили рейтинг ЗМІ — порядні чи ні.

— Як ви стали помічницею Миколи Тищенка?

— Крім цього, я займалася політикою. Більше року працювала в PR-агентстві — була там штатною співробітницею, але вже не як журналіст, а співпрацювала з різними політичними діячами. Після цього почала вникати в процес і стало цікаво, як все це влаштовано. І опозиція, і влада. Я працювала з дуже різними людьми...

— Якими?

— Це конфіденційна інформація.

— До Тищенка ви потрапили завдяки знайомству від агентства?

— Ні, у нас були люди з його команди. Вони побачили, що я працюю 24/7, якщо у мене є завдання.

— Вони вас порадили Миколі?

— Не так. У нього була команда, яка займалася парламентською передвиборчою кампанією. Вони сказали, що їм потрібна людина, яка працюватиме на окрузі. Ми з ним (Миколою Тищенком), не вдаючись у деталі, пройшли всі вибори, зустрічалися з виборцями — там усі знають, це округ №219, Борщагівка.

Мені було цікаво спілкуватися з людьми, я легко йшла на контакт і всім цим перейнялася. Команда ж це помітила.

— Ви співпрацювали з ним на виборах, а потім, коли переміг, він взяв вас на роботу в парламент?

— Не він, а команда. У Миколи Миколайовича є команда, як була раніше в ресторанному бізнесі — це злагоджений механізм. Багато хто запитує мене, мовляв, за що ти любиш роботу? Я люблю її за команду, яка тут працює. Вона змушує мене рухатися вперед, брати відповідальність і не боятися. Відчуваю, що з кожним днем росту.

— У чому полягає ваша робота?

— Створювати контент, фото й відео. Також я спілкуюся зі ЗМІ як прессекретарка.

— Ви прессекретарка і PRниця?

— Так, але плюс до всього, у нас дуже мультизадачна команда, є багато напрямків роботи. Є люди, які працюють на окрузі, я їм теж активно допомагаю — якісь сенси прописати й так далі.

— Якщо не помиляюся, то в розділі "помічники" ви там одна на зарплаті? Лише ви отримуєте депутатську зарплату?

— Ні, там ще є Олександр.

— Яка ваша заробітна плата?

— Після вирахування всіх податків — приблизно 14 тисяч гривень. Але, на скільки пам'ятаю, весь бюджет становить 48 тисяч.

— Добре, таке питання. Дивлюся, ви красива дівчина, добре вдягнена, з Macbook і iPhone — ким працюють ваші батьки?

— Мама — бухгалтерка, тато — пенсіонер, полковник.

— Ви сама себе забезпечуєте?

— Завжди так робила. У мене не було такого, щоб батьки купували.

— Вам вистачає цієї заробітної плати?

— Зараз так. Мені нічого не бракує, цілком достатньо, щоб забезпечити свої жіночі "хотілки" й десь із друзями зустрітися.

— Невеликий бліц. Перший президент України?

— Кучма. Ні, ні, ні... Зараз, його Леонід звали. Я точно пам'ятаю, дайте секунду. Кучма був дуже довго...

— Добре, хто був після Кучми?

— Після Кучми одразу Ющенко та Янукович. Ющенко, а потім Янукович.

— Кравчук — перший президент. Скільки зараз нардепів у Верховній Раді?

— Я знаю, що скоротили, зараз 300...

— А за законом офіційно, скільки?

— Так, від "Слуги народу" зайшло 242 депутати.

— 254. Загалом, скільки в Конституції?

— ... (мовчить)

— І останнє запитання: яка форма правління в Україні?

— У нас парламентсько-президентська республіка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...