"Такого не було навіть у 2014-му": Житель Донецька розповів, що терористи "ДНР" влаштували в місті

Жителі окупованого Донецька скаржаться на свавілля та відсутність законності, які охопили захоплену частину Донбасу після початку російського вторгнення.

Донеччанин з ім'ям Олег Вікторович на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook поскаржився, що найманці роз'їжджають по місту і стріляють з вогнепальної зброї в повітря прямо з вікон автомобіля. За його словами, такого свавілля в Донецьку не було навіть у 2014 році на початку російського вторгнення, передають Патріоти України.

"По вулиці проїхала машина, з вікон стріляли в повітря ... Такого не було навіть в 14-му (((", - пише він.

Примітно, що донеччанин, по всій ймовірності, є прихильником "ДНР", оскільки в його профілі в графі "місце роботи" зазначено "Донецька народна республіка". Таким чином, нові порядки викликають роздратування навіть прихильників бойовиків."Не розумію, чому б благородним донам і не постріляти трохи в повітря з вікон машини в комендантську годину", - іронічно коментує його зізнання проукраїнський блогер Necro Mancer.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Як з літ, так й з розуму: 71-річна Алла Пугачова в міні-шортах вразила шанувальників (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 12:00

Артистка запалила на вечірці разом з чоловіком.

Як виглядали дівчата в СРСР і США в 1980-х роках (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 8:50

Як відомо, саме в другій половині 80-х, в період "перебудови" економіки, досяг свого піку товарний дефіцит в СРСР. У мережі показали, як виглядали дівчата в США в 1980-х роках і порівняли їхній одяг з одягом дівчат в СРСР у ті самі часи. Так, на фото, ...