"Такому товаришу не відмовляють": Знайомий Ситника розповів, як платив за відпочинок голови НАБУ

За словами товариша, кожен візит голови НАБУ на базу відпочинку коштував не менше ніж 100 тис. грн.
Артем Ситник

Знайомий директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника на допиті в Генеральній прокуратурі України заявив, що платив за його відпочинок на території мисливського господарства "Поліське-Сарни" у Рівненській області, тому що "не міг відмовити в силу своїх життєвих принципів". Про це йдеться у протоколі допиту, проведеного 23 квітня 2019 року, який виданню Гордон надало джерело в правоохоронних органах, передають Патріоти України.

"Нічого я не винен і не зобов'язаний перед ним. Допомагаю йому лише як товариш на його прохання. Він належить до таких товаришів, кому я відмовити в силу своїх життєвих принципів не можу", – заявив чоловік, який оплатив як мінімум п'ять візитів Ситника і його оточення в угіддя.

Він зазначив, що не звертався до Ситника з проханням про компенсацію витрат на відпочинок, оскільки був "приймаючою стороною і соромився про таке говорити".

Друг Ситника розповів, що на прохання голови НАБУ привозив на базу відпочинку продукти харчування, елітне спиртне, хлопавки для дітей, квадроцикли та інше. За словами чоловіка, організацією відпочинку безпосередньо в угіддях займався його родич, який близько знайомий із директором бази.

Він також повідомив, що кожен візит Ситника в угіддя коштував приблизно 100 тис. грн. Під час одного з останніх відпочинків голови НАБУ його друзі розбили один і зламали ще два квадроцикли, розповів друг Ситника.

За його словами, ремонт транспортних засобів обійшовся приблизно в $4 тис.

Знайомий голови НАБУ зазначив, що в зазначені 100 тис. грн не включено вартість послуг, які надавали відпочивальникам працівники бази відпочинку.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...