Талановитий "стиліст": Ліза Галкіна зробила Примадонні шикарну зачіску (відео)

Дівчинка демонструє інтерес практично до будь-якого розвиваючого заняття...

Ліза Галкіна дійсно зростає розвиненою не по роках дитиною. Днями Ліза вирішила показати, яким талановитим стилістом вона була б, якби раптом захотіла б їм стати, передають Патріоти України.

Дочка Примадонни дбайливо посадила маму на стілець і запропонувала створити їй красу на волоссі. «Мам, давай я зроблю зачіску? Можна?" - запитала Ліза у Алли Борисівни.
"Добре!" - погодилася Примадонна.
Поки Ліза займалася розглядом пасм, над всім, що відбувається, з особливим трепетом спостерігав Гаррі. У якийсь момент хлопчик зацікавився заняттям сестри і поспішив уточнити, що саме тут відбувається. Другим спостерігачем в кадрі стала собака породи померанський шпіц.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...