Таланти Коломойського за креативом: Одіозний Дубінський влаштував у залі Верховної Ради шоу, ввипрошуючи підписи для "Києва без Кличка"

Окрім Дубінського, співголовами об'єднання стали Ірина Верещук, Олександр Качура та Олександр Корнієнко.

Народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Дубінський організував збирання підписів за створення у Верховній Раді міжфракційного об'єднання "Київ без Кличка". Метою об'єднання є ефективний захист прав киян, передають Патріоти України з посиланням на Букви.

"Метою створення міжфракційного депутатського об'єднання "Київ без Кличка" є об'єднання зусиль народних депутатів з метою ефективного захисту і сприяння реалізації прав киян, боротьби з корупційними схемами, забезпечення системного та комплексного підходу до розв'язання питань економічного, екологічного, соціального характеру та розвитку міста", – йдеться в заяві.

Зазначено, що підписи за вступ поставили поки що близько двох десятків депутатів, хоча Дубінський досить активно працював із залом, навіть підтанцьовував.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Патологію виявляють у 62% госпіталізованих: Коронавірусна інфекція здатна вплинути на роботу серцевого м'яза

четвер, 29 жовтень 2020, 18:59

Коронавірус може викликати не тільки патології серця – він також впливає і на інші внутрішні органи людини. Якщо раніше лікарі говорили, що наслідки коронавіруса багатьом доведеться відчувати наступні 2-3 роки після перенесення хвороби, то зараз вони г...

Скандальне рішення КС: Президент України запевнив, що система е-декларування працюватиме

четвер, 29 жовтень 2020, 18:48

Зеленський закликав членів РНБО розробити конкретні рішення. Президент Володимира Зеленський запевняє, що система електронного декларування в Україні працюватиме, законопроекти для її відновлення мають бути підготовлені й направлені до Верховної Ради я...