Там "рускій мір"..: Шахтар, що втік з Донбасу, розповів про "прекрасне" життя в Сибіру

У мережі з'явилася історія шахтаря з Донбасу, який переїхав до Росії в пошуках кращого життя після початку збройної агресії РФ проти України.

Її у себе в Twitter-акаунті розповів блогер Йосип Піночет, передають Патріоти України.

"До війни Коля мав на своїй шахті трохи більше 1100 $ ... Коли почалися сильні обстріли дружина вмовила Колю рушити всією сім'єю з дітьми в Росію. Розподілили в Кемеровську область. Коля дізнався, що під Кемерово йому будуть платити майже 1000 $ ... всіх їх, кваліфікованих шахтарів, "випадково" розподілили в Кемерово. Коля та його колеги зрозуміли в чому прикол: місцеві шахтарі насправді отримували зарплату від 60 до 90 тисяч рублів, а вони погодилися на 40. Місцеві зі шкіри геть не лізли. За них це почали робити роботяги з Донбасу", - пише блогер.

За словами донбаського шахтаря, незабаром через санкції рубль впав, впали зарплати, і місцеві жителі в Кемерово почали звинувачувати в цьому приїжджих з Донбасу. Крім побутових проблем, також українських біженців в РФ турбували і погані умови праці.

"Дерев'яні будинки з сортиром на вулиці - в селищі це норма донині. Кругом бруд та вугільний пил. Люди в брудній робі всюди. І на вулицях, і в автобусі", - пише блогер.

Через деякий час українці групами почали виїжджати з Кемеровського краю, оскільки ніяких гарантій отримання паспорта РФ їм так і не надали.

"Багато макіївських шахтарів так і не отримали громадянство і в підсумку поїхали. Хто далі, на схід Сибіру, хто назад у Донецьк і Макіївку", - підсумував він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...