Там "русскій мір": Мешканці окупованого Криму показали, що тече у них з кранів (фотофакт)

В окупованому Криму продовжує збільшуватися проблема питної води, запаси якої продовжують виснажуватися в місцевих водоймищах.

Соціальні мережі показали фотографії води, яка тече з крана жителів окупованого півострова в Судаку. Місцеві зізнаються, що вода абсолютно непридатна для пиття, передають Патріоти України.

Блогер з Криму RoksolanaToday & Крим25% опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter знімок, на якому можна побачити коричневу рідину, яка тече з крана в раковину. "Судак. Дуже добре видно - вода в крані є!" - підписала вона опублікований знімок.

Журналісти відзначають, що ситуація з водою на півострові продовжує залишатися складною, оскільки запасів прісної води для здійснення регулярного водопостачання в Криму не вистачає.

Посушлива весна і початок літа разом з відсутністю поставок води з України на тлі окупації стали причиною перебоїв і проблем із запасами води в місцевих водоймищах.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...