"Там русский дух...": На Росії жінка "справила потребу" прямо в залі супермаркету (відео 16+)

В Астрахані жінку в супермаркеті "Магніт" не пустили до туалету з сигаретою, тому вона вирішила добитися справедливості своєрідним способом і почала випорожнюватися просто в залі магазину поряд із продуктовими полицями.

Відповідне відео з'явилося в мережі. На ньому охоронець передусім цікавиться, чому дама курить у приміщенні, передають Патріоти України.

Відвідувачка витягла телефон і почала знімати те, що відбувається на відео, водночас голосно коментуючи те, що вона робить. "Я в туалет ходжу, ви мене не можете відвести. Мені тут покакати сходити? Я так і зроблю зараз!" — заявила жінка і виконала погрозу.

У коментарях в шоці від того, що відбувається. Примітно, що подібна поведінка не поодинокий випадок.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Білоруського студента відправили до в'язниці за ... "насильство над ОМОНівцями"

неділя, 17 січень 2021, 12:13

22-річний хлопець відмовився визнавати свою провину в нападі на міліціонерів і заявив, що "намагався припинити їх протиправні дії по відношенню до людей, яких били, а також по відношенню до себе". "Феміда" визнала його винним у скоєнні злочинів, передб...

Китайський гороскоп: Чого чекати у 2021-му тим, хто народився у рік Кота

неділя, 17 січень 2021, 11:48

Особливі успіхи чекають на тих, хто займається інформацією та знаннями, новими напрямами в сучасних технологіях. Для тих, хто народився у рік Кота, 2021-й стане досить успішним періодом – на противагу від минулого, з'явиться набагато більше можливостей...