"Те, що зараз відбувається в Карабасі, - один із прикладів розвитку подій за сценарієм "просто перестати стріляти", - Тука

Бойові зіткнення підрозділів Азербайджану і Вірменії сталися вранці 27 вересня. Обидві сторони представили своє бачення події, а потім ввели воєнний стан.

Георгій Тука, який працював заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій, порівняв ситуацію в Нагірному Карабасі і на окупованих територіях України, передають Патріоти України.

«Те, що зараз відбувається в Карабасі - один із прикладів розвитку подій за сценарієм "просто перестати стріляти". Прихильники "припинення війни", "побудови стіни", "заморожування конфлікту" повинні усвідомити: заморожений конфлікт це - відкладена війна», - пише Георгій Тука на своїй сторінці в соціальних мережах.

Він також згадує поїздку до Азербайджану, де його вразили кілька речей. Так, на відміну від ситуації з тимчасово окупованими українськими територіями, на втрачених Азербайджаном землях не залишилося жодного етнічного азербайджанця.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Кравчук пообіцяв дати відповідь: Російські терористи "Л/ДНР" запропонували свій план повернення Донбасу в Україну

четвер, 29 жовтень 2020, 19:49

Терористи хочуть переписати закон про особливий статус. "Обещание Украины последовало не просто так. . Еще на заседании две недели назад, "республики" внесли на рассмотрение в ТКГ свой проект такой "дорожной карты", предложив после согласования, утверд...

"Залізна завіса": Білорусь закрила всі кордони, крім російського, через ... коронавірус, - ЗМІ

четвер, 29 жовтень 2020, 19:36

На даний момент відомо, що люди не можуть в'їхати до Білорусі з боку України, Польщі, Латвії і Литви. "На данный момент известно, что люди не могут въехать в Беларусь со стороны Украниы, Польши, Латвии и Литвы. "К сожалению, действительно граница сейча...