Театральний сезон перенесли: Актори театру Франка підхопили COVID-19

Глядачів, які вже встигли придбати квитки, просять не хвилюватися. Вистави вони зможуть побачити, щойно актори одужають.

Національний театр імені Франка зачинили на карантин. Там на Covid-19 захворіло щонайменше троє акторів — Лесь і Назар Задніпровські та Поліна Лазова. Ще четверо чекають результатів тесту на коронавірус, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Задніпровські почуваються добре - лікуються вдома. Лазова перебуває в Олександрівській лікарні.

Усі троє були ведучими ювілейного концерту на честь століття театру близько двох тижнів тому. В адміністрації закладу припускають, уже тоді вони могли бути хворими. Вірус, на думку керівництва, принесли Назар і Лесь Задніпровські. Останній, кажуть, симптоми приховував. Актор звинувачення відкидає.

Лазова каже, що на святкуванні 100-річчя закладу карантин ігнорували. "Два вечори поспіль були повні зали гостей без масок, повна сцена людей без масок. Я не розумію, на виставах сидять у масках глядачі, а на ювілеї — ні! Як це розуміти?", — сказала вона.

Актори, які захворіли, не були в театрі майже два тижні. Їхні колеги або на самоізоляції, або здають тести.

Відкриття сезону в театрі перенесли на 1 жовтня. Глядачів, які вже встигли придбати квитки, просять не хвилюватися. Вистави вони зможуть побачити, щойно актори одужають.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Роботи" на 5 хвилин: Колишній злодій розповів, як вберегти квартиру від крадіжки (відео)

субота, 4 грудень 2021, 23:05

Домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті правоохоронцями крадіжки – рідкість. Зазначається, що домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті пр...

З архіву ПУ. Знижує тиск і відновлює артерії: Науковці назвали корисний для здоров’я алкоголь

субота, 4 грудень 2021, 16:00

Дослідники провели контрольоване дослідження на 38 добровольцях чоловічої статі у віці 55-80 років, які помірно вживали алкоголь. Нещодавнє дослідження Університету Барселони показало, що помірне споживання "Хересу" покращує стан здоров’я: знижує артер...