Кожну з них Арестович докладно описав. "Вони переслідують конкретну і дуже вузьку групу своїх інтересів (наприклад, атакують юань), "просто" користуються інструментами світового масштабу. Крім того, виникає каскадний ефект: якщо вже справа пішла і пішова поділ пирога, скористатися хочуть всі: від транснаціоналів і до конкретної аптеки. Це ризикові хлопці", - пише Арестович.
Він підкреслює, що серйозної шкоди зазнає китайська економіка і основні союзники Китаю. Уже після почнеться обвальний ефект, пов'язаний з обвалом біржових котирувань і нафтової війною.
"Новина якраз в тому, що вони ризикнули в таких умовах з такими інструментами, які все ще виглядають неповними, по можливості впевненого прогнозування наслідків. Поки для мене це виглядає так:
- атака на Китай (юань) з боку власників долара / євро + приліт по їх союзникам: Іран, Італія, Росія, Угорщина.
Далі - обвальний ефект. + нафтова війна, + війна на ринку біржових активів. + некеровані процеси, ініційовані загальної хвилею.
Політичних вірусів за крайні п'ятнадцять років було штук п'ять: SARS та інші, і страшніші нинішнього. Загальної готовності не було: графіки не зійшлися, падіння компетенції урядів, можливостей інтересантів грати глобально, одуріння мас.
Ризиковані хлопці запустили ризикований проект в малопрогнозованому середовищі, віддаючи собі звіт, що у відповідь практично гарантовано прилетить не стільки від персоналій або структур, скільки від піднятої хвилі.
Люди справою зайняті - воюють", - пише він.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...