Терористи "ДНР" посилюють вимоги для отримання "громадянства" "молодої республіки"

Видача «паспортів» проводиться на окупованій території з 2016 року.

На сайті так званого «парламенту ДНР» з'явилося повідомлення про те, що відтепер всі, хто отримують «республіканські паспорти», зобов'язані проходити процедуру дактилоскопії: «депутати» одноголосно прийняли поправки в «закон» «Про державну дактилоскопічну реєстрацію». Після того, як «документ» підпише ватажок «ДНР» Денис Пушилін, він вступить в силу, передають Патріоти України.

Як роз'яснили ЗМІ ОРДО, «паспорт ДНР» необхідний для вступу в російське громадянство в спрощеному порядку.
Видача «паспортів» проводиться на окупованій території з 2016 року. За останніми даними, документ отримали понад півмільйона людей.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Залізна завіса": Білорусь закрила всі кордони, крім російського, через ... коронавірус, - ЗМІ

четвер, 29 жовтень 2020, 19:36

На даний момент відомо, що люди не можуть в'їхати до Білорусі з боку України, Польщі, Латвії і Литви. "На данный момент известно, что люди не могут въехать в Беларусь со стороны Украниы, Польши, Латвии и Литвы. "К сожалению, действительно граница сейча...

Хіти тижня. Господині на замітку: Найпростіший і перевірений рецепт котлети по-київськи

четвер, 29 жовтень 2020, 19:30

Набагато швидше і легше, без проблем. Найпростіший і перевірений рецепт котлети по-київськи готується на одному диханні. А головне, не треба відбивати, закручувати, переживати, що начинка витече, передають Патріоти України з посиланням на Дніпровську п...