Терористи "Л/ДНР" вербують переданих Україні ув'язнених, - СБУ

З'ясувалося, що негласне співробітництво з бойовиками було умовою етапування засуджених з окупованої території.

Чергові спроби вербування представниками бандформувань «Л/ДНР» засуджених, які прибули відбувати покарання на підконтрольну Україні територію, були викриті СБУ і Державною кримінально-виконавчою службою, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу СБУ.

Агентів «МГБ ЛНР» виявили про проведення перевірочних заходів. З'ясувалося, що негласне співробітництво з бойовиками було умовою етапування засуджених з окупованої території.
Передбачалося, що після звільнення нинішні ув'язнені повинні збирати інформацію про місця дислокації, склад і маршрути пересування українських військових підрозділів.
Для того, щоб отримати згоду на подібну угоду, їм створювалися нестерпні умови утримання, на них фізично і морально «тиснули».
За їх словами, найважче доводиться тим, хто не народився в Донецькій і Луганській областях і не приховує своїх проукраїнських поглядів.
Жорстоким покаранням підлягають ті, хто використовує українську мову або у них виявляють предмети з національною символікою. Часто на ув'язнених силовики-найманці відпрацьовують силові прийоми придушення масової непокори.
Засуджені дають свідчення. Перевірка триває.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Дострокові вибори в Білорусі: Як Лукашенко перехитрив Путіна

середа, 20 листопад 2019, 1:00

17 листопада у Білорусі пройдуть дострокові парламентські вибори. У неділю, 17 листопада, у Білорусі відбудуться дострокові вибори до Палати представників, яка є нижньою палатою парламенту (Національні збори, білоруською Нацыянальны сход Рэспублiкi Бел...

Не існує "хорошого" або "поганого": Вчені спростували міф про білий хліб

середа, 20 листопад 2019, 0:25

Ризик появи надмірної ваги повністю залежить від того, як ваш організм - зокрема, кишкові бактерії - реагують на певні продукти харчування. Вчені з інституту Вейцмана в Ізраїлі вважають, що немає ніякої необхідності відмовлятися від вживання білого хлі...