"Терористи "Л/ДНР" вже склали списки для отримання російських паспортів", - уповноважений з прав людини

На окупованих територіях агітація з приводу видачі російських паспортів проводилася протягом 2 років.

На окупованих територіях Луганської та Донецької областей уже склали списки охочих для отримання російських паспортів. Про це розказав представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський, передають Патріоти України з посиланням на 112 Україна.

"Маю інформацію від партнерських правозахисних організацій, із якими співпрацює офіс з приводу моніторингу порушень прав на окупованих територіях, що на сьогодні списки людей, які хочуть отримати паспорти, сформовані. Вони після травневих свят активно почнуть видачу цих паспортів, все це прогнозовано, вони до цього готувалися",— заявив він.

"Це чіткий сценарій. Окупаційні адміністрації, які працюють у Луганській та Донецькій областях, до цього підготовлені, і цей указ є для них сигналом, щоб вони починали працювати. Інформація є у правозахисників, що такі списки складені та людей запрошували, щоб вони писали заяви попередні, що вони хочуть отримати ці паспорти. Ці заяви віддавалися представникам окупаційних адміністрацій", — додав Лисянський.

На окупованих територіях агітація з приводу видачі російських паспортів проводилася протягом 2 років.

"У громадян України, які вимушені проживати на окупованих територіях Луганської та Донецької областей, потреби в отриманні паспорта РФ немає. Якщо б вона була, вони б агітаційну кампанію не проводили, а просто пороздавали. А так вони вимушені витрачати кошти та ресурси, щоб провести цю кампанію, щоб люди захотіли отримувати ці паспорти. Коли почнеться активна фаза видачі паспортів, я вважаю, що це буде елемент тиску, як це було на минулорічних псевдовиборах", — заявив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Жить стало слишком скучно": "Пропаганд*ни "Л/ДНР" придумали новий фейк про "кривавих фашистів", - Казанський (відео)

субота, 16 листопад 2019, 23:29

Вони створили паралельну, шизофренічну реальність. Самі придумують "фашистів", розробляють для них підступні плани, а потім ці плани "руйнують" і "викривають". Про це у своєму блозі розповідає журналіст і блогер Денис Казанський, передають Патріоти Укр...

Дієту, яка допомагає захиститися від грипу, розробили американські вчені

субота, 16 листопад 2019, 23:12

На думку дослідників, кетогенна дієта стимулює роботу Т-лімфоцитів, які знижують чутливість клітин, що вкривають легені, до захворювання, і підвищують кількість виділеного слизу, що запобігає поширенню грипу. Кетогенна дієта, яка відрізняється високим ...