Терористи втратили дар мови: Прапор України виник прямо під носом у бойовиків (відео)

Український прапор безпосередньо перед позиціями російських найманців розмістили наші військові в зоні бойових дій на Донбасі.

Відео, зняте під час цієї зухвалої акції, показав на своєму Youtube-каналі блогер Вася Барабан, передають Патріоти України.

Українські захисники, незважаючи на очевидну небезпеку і навіть деяку авантюрність такої акції, зважилися на неї, щоб дати зрозуміти окупантам. Донбас - українська територія. Була української і буде, щоб там не говорили пропагандисти про "російською" сході України.

У коментарях один з користувачів відеохостингу припустив, що на відео - територія на лінії розмежування десь між містами Торецьком і Горлівкою.Такого роду акції, як відображена на цьому відео і оприлюднена блогером, необхідні для підтримки бойового духу українських військових, а також для того, щоб пригнічувати і без того майже висохлий бойовий дух ворога. І наші захисники готові ризикувати. Адже вони знають, за що і заради чого воюють. І воюють вони в першу чергу за те, щоб на їх батьківщині українські прапори висіли вільно і їх наявність де-небудь не було пов'язано ні з яким ризиком.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Аби дістати до керма, на сидіння підкладає подушку: 12-річний водій вже має 10 кримінальних проваджень лише за цей рік

четвер, 4 червень 2020, 21:59

Хлопчина вже добре знайомий місцевим поліцейським. В поліції кажуть, в їхнє поле зору хлопчик потрапляє не уперше, він вже крав мобільні телефони і велосипеди. «З початку цього року неповнолітній став фігурантом 10 кримінальних проваджень. На його раху...

Відеофіксація порушення ПДР: Як водії можуть дізнатися про штрафи

четвер, 4 червень 2020, 21:46

На першому етапі будуть доступні штрафи про перевищення швидкості. Для водіїв запустили зручний сервіс оперативних повідомлень про штрафи. Перевірити свої штрафи можна через Telegram, додаток в смартфоні або на сайті Міністерства внутрішніх справ. Про ...