Терористи втратили дар мови: Прапор України виник прямо під носом у бойовиків (відео)

Український прапор безпосередньо перед позиціями російських найманців розмістили наші військові в зоні бойових дій на Донбасі.

Відео, зняте під час цієї зухвалої акції, показав на своєму Youtube-каналі блогер Вася Барабан, передають Патріоти України.

Українські захисники, незважаючи на очевидну небезпеку і навіть деяку авантюрність такої акції, зважилися на неї, щоб дати зрозуміти окупантам. Донбас - українська територія. Була української і буде, щоб там не говорили пропагандисти про "російською" сході України.

У коментарях один з користувачів відеохостингу припустив, що на відео - територія на лінії розмежування десь між містами Торецьком і Горлівкою.Такого роду акції, як відображена на цьому відео і оприлюднена блогером, необхідні для підтримки бойового духу українських військових, а також для того, щоб пригнічувати і без того майже висохлий бойовий дух ворога. І наші захисники готові ризикувати. Адже вони знають, за що і заради чого воюють. І воюють вони в першу чергу за те, щоб на їх батьківщині українські прапори висіли вільно і їх наявність де-небудь не було пов'язано ні з яким ризиком.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Илон Маск убьет тебя, Вова", - блогер

вівторок, 12 листопад 2019, 7:50

Багато хто знає Ілона Маска як талановитого айтішника, бізнесмена. І це так в нормальному світі. Але для РФ ця людина - великомасштабна загроза. "Именно этот человек сделал контрольный выстрел в голову просранной космической промышленности рф. Рф торго...

Зірки говорять: Гороскоп на 2020 рік

вівторок, 12 листопад 2019, 7:25

У наступному році удача буде посміхатися працьовитим людям - символ 2020 роки не прихильний до авантюристам. "Крыса начнет "хозяйничать" после наступления китайского нового года - в следующем году китайский Новый год наступит 25 января. Гороскоп на 202...