Терористи втратили дар мови: Прапор України виник прямо під носом у бойовиків (відео)

Український прапор безпосередньо перед позиціями російських найманців розмістили наші військові в зоні бойових дій на Донбасі.

Відео, зняте під час цієї зухвалої акції, показав на своєму Youtube-каналі блогер Вася Барабан, передають Патріоти України.

Українські захисники, незважаючи на очевидну небезпеку і навіть деяку авантюрність такої акції, зважилися на неї, щоб дати зрозуміти окупантам. Донбас - українська територія. Була української і буде, щоб там не говорили пропагандисти про "російською" сході України.

У коментарях один з користувачів відеохостингу припустив, що на відео - територія на лінії розмежування десь між містами Торецьком і Горлівкою.Такого роду акції, як відображена на цьому відео і оприлюднена блогером, необхідні для підтримки бойового духу українських військових, а також для того, щоб пригнічувати і без того майже висохлий бойовий дух ворога. І наші захисники готові ризикувати. Адже вони знають, за що і заради чого воюють. І воюють вони в першу чергу за те, щоб на їх батьківщині українські прапори висіли вільно і їх наявність де-небудь не було пов'язано ні з яким ризиком.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Тремти, Росіє!": Американський експерт розповів, чому Кремлю потрібно боятися українську армію

вівторок, 23 липень 2019, 8:05

Дослідник звертає увагу, що українські збройні сили значно підвищили рівень керованості, тренованості та професіоналізму в останні роки. «Бійся, Росія: Українська армія стає силою, з якою потрібно рахуватися». З такою назвою вийшла стаття дослідника ам...

Шантаж України: Експерти розповіли, що стоїть за розморожуванням "Південного потоку"

вівторок, 23 липень 2019, 7:56

Фахівці поділилися міркуваннями про мотиви російського "Газпрому"... 22 липня, в російських ЗМІ з'явилася інформація про те, що "Газпром" оголосив тендер на проведення інженерних пошуків і повернувся до реалізації проекту "Південний потік", який був зу...