"Ті, хто несе на своїх плечах головні тяготи війни": В Україні відзначають День піхоти​

Піхотинці по праву вважаються найчисельнішою частиною Збройних Сил України, яку відрізняють фізична і психологічна підготовка, здатність нести бойову службу в надскладних умовах.

З нагоди другої річниці Дня Піхоти, командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав військовослужбовців окремої бригади зі святом і подякував їм за віддану службу на благо захисту народу та зміцнення обороноздатності країни, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу командування Об'єднаних сил ЗСУ.

- Саме піхотинці, від початку російської агресії проявили себе як відважні бійці, що прийняли на себе основний удар ворога на сході країни. Саме піхотинці, по праву вважаються найчисельнішою частиною Збройних Сил України, яку відрізняють фізична і психологічна підготовка, здатність нести бойову службу в надскладних умовах, - наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, з початком російської агресії, військовослужбовці бригади у важких та кровопролитних боях загартовувалися як справжні воїни, яким притаманна майстерність, міцний характер, воля, а також високі професійні якості.

Як і кілька років тому, сьогодні особовий склад військової частини успішно виконує завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил на сході країни.

- Дякую Вам за вірну службу українському народу, за мужність і героїзм, проявлені у бойових діях на сході країни! Прийміть щирі побажання здоров'я та злагоди Вам і Вашим родинам, а також мужності та удачі у Вашій нелегкій службі із захисту України, - зазначив командувач.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...