Торжество скреп: Російський космонавт показав фото окупованого Донецька з МКС

У мережі відзначають, що на фото помітні обриси міських ставків і купол аквапарку.

Російський космонавт Іван Вагнер опублікував в мережі фото непідконтрольного Україні Донецька, зроблене з борту Міжнародної космічної станції, передають Патріоти України.

У коментарі до фото він зазначив: «Шахти Донбасу входять в ТОП найглибших шахт світу: наприклад, шахта імені академіка О.О. Скочинського має глибину 1546 метрів. При цьому унікальна система підземних коридорів донецьких шахт має довжину понад 2000 кілометрів!».

У коментарі до знімка користувачі відзначають, що на фото помітні обриси міських ставків і купол аквапарку.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Лікує весь світ: Фахівці назвали найкориснішу українську ягоду (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 17:00

Її називають "жовтою вітамінкою" і "суперфудом". Українцям розповіли про унікальну ягоду, яка є природним антидепресантом, допомагає лікувати рани і опіки, допомагає хворому горлу, бронхам і легеням. Цей суперфуд підвищує гемоглобін у крові і навіть чи...

Хіти тижня. Бігти було пізно: Дівчина зрадила хлопцю, але сказала йому, що сидить вдома. Даремно... (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:00

Деякі користувачі мережі впевнені: це звичайна постановка. Молода дівчина спробувала обдурити хлопця, що хворіє і сидить вдома, поки в цей час гуляла з іншим, але зазнала фіаско. Весь цей час юнак стояв неподалік від коханої і на власні очі спостерігав...