Тотальна діджиталізація: Ще одне популярне в Україні видання припиняє випуск друкованої версії

Залишиться тільки онлайн-версія тижневика.

З 2020 припиняється випуск друкованої версії суспільно-політичного тижневика «Дзеркало тижня» (ДТ). Про це джерело у виданні повідомило журналістам, передають Патріоти України з посиланням на LIGA.net.
За отриманою інформацією, в каталозі підписки на 2020 рік ДТ відсутня. Отже 1 січня друкована газета видаватися вже не буде. Залишиться тільки онлайн-версія тижневика.
«Дзеркало тижня» видається з 1994 року. Видання засноване Володимиром Мостовим, батьком нинішнього головного редактора ДТ Юлії Мостової.
Нагадаємо, що з 27 вересня 2019 року Media Group Ukraine (Київ) призупинила випуск газети «Сегодня» в паперовому варіанті. Це пов'язано з тим, що видавець ЗМІ має намір сконцентруватися на розвитку Діджитал і ТБ-форматів.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Лукашенко вже виграв, у Білорусі буде Майдан", - Лебедько (відео)

вівторок, 11 серпень 2020, 0:10

В неділю, 9 серпня, в Білорусі проходять чергові президентські вибори. У разі перемоги на них Олександр Лукашенко стане главою держави вшосте. Протоколи з результатами президентських виборів в Білорусі були оформлені ще до підрахунку голосів. У них рез...

Не для клаустрофобів: Американець знайшов найдивніший будинок у світі (фото)

вівторок, 11 серпень 2020, 0:07

Відео з будинком стало популярним в TikTok - там його прозвали "худим". Прогулюючись поблизу Чикаго, хлопець зняв на камеру, можливо, найдивніший будинок у світі. Зі сторони складається враження, що він не досягає і метра в ширину, що дуже спантеличило...