Після того, як у Китаї змогли перемогти коронавірус і послабили карантин, місцеві жителі знову почали вживати в їжу кажанів. Про це повідомляє Daily Mail, передають Патріоти України.
На китайських ринках, які відкрилися після жорстких обмежень, знову продають рукокрилих. Саме поїдання кажанів стало основною версією зараження людини COVID-19. Крім коронавірусу, від них пішли і інші епідемії – SARS, MERS і Еболи.
У КНР використовують рукокрилих в народній медицині і варять із них суп. Завдяки своїй імунній системі ці тварини можуть переносити безліч вірусів, самі при цьому не хворіючи.
Зокрема, на великому внутрішньому ринку в місті Гуйлін на південному заході Китаю торгівля дикими тваринами відновилася і на прилавках продавців знову стоять клітки зі скорпіонами, ящірками, собаками і котами, призначеними для поїдання.
Поряд із замкнутими живими тваринами в калюжах крові прямо на підлозі лежать оброблені туші, перемішані з нутрощами. За словами репортера, торговці впевнені, що епідемія закінчилася і тепер це чужа проблема, про яку їм переживати не варто.
Аналогічний ринок з’явився в місті Дунгуан на півдні КНР, однак там є охорона, яка не дає пресі знімати роботу продавців.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...