Трагедія нічому не навчила: Китайці знову їдять кажанів (фото, відео)

Саме поїдання кажанів стало основною версією зараження людини COVID-19.

Після того, як у Китаї змогли перемогти коронавірус і послабили карантин, місцеві жителі знову почали вживати в їжу кажанів. Про це повідомляє Daily Mail, передають Патріоти України.

На китайських ринках, які відкрилися після жорстких обмежень, знову продають рукокрилих. Саме поїдання кажанів стало основною версією зараження людини COVID-19. Крім коронавірусу, від них пішли і інші епідемії – SARS, MERS і Еболи.

У КНР використовують рукокрилих в народній медицині і варять із них суп. Завдяки своїй імунній системі ці тварини можуть переносити безліч вірусів, самі при цьому не хворіючи.

Зокрема, на великому внутрішньому ринку в місті Гуйлін на південному заході Китаю торгівля дикими тваринами відновилася і на прилавках продавців знову стоять клітки зі скорпіонами, ящірками, собаками і котами, призначеними для поїдання.

Поряд із замкнутими живими тваринами в калюжах крові прямо на підлозі лежать оброблені туші, перемішані з нутрощами. За словами репортера, торговці впевнені, що епідемія закінчилася і тепер це чужа проблема, про яку їм переживати не варто.

Аналогічний ринок з’явився в місті Дунгуан на півдні КНР, однак там є охорона, яка не дає пресі знімати роботу продавців.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Тут ненавидять Україну та все, що із нею пов'язане", - Маркевич про район іспанської столиці Райо Вальєкано

середа, 16 червень 2021, 2:00

Фанати футбольного клубу "Райо Вальєкано" постійно ображають українського форварда Романа Зозулю, через його допомогу українській армії. За словами Маркевича, тут ненавидять Україну та все, що із нею пов'язане. Тому українському форварду Роману Зозулі ...

З архіву ПУ. У США проаналізували військову міць армії Путіна: Що загрожує Україні

середа, 16 червень 2021, 0:10

Росія у випадку поновлення військового вторгнення в Україну не зможе навіть наблизитися до берегів Дніпра, переконані експерти. Фахівці зі США оцінили потенціал російської армії та сценарії нападу на Україну. Згідно з їхніми прогнозами, війська Путіна ...