Трагедія нічому не навчила: Китайці знову їдять кажанів (фото, відео)

Саме поїдання кажанів стало основною версією зараження людини COVID-19.

Після того, як у Китаї змогли перемогти коронавірус і послабили карантин, місцеві жителі знову почали вживати в їжу кажанів. Про це повідомляє Daily Mail, передають Патріоти України.

На китайських ринках, які відкрилися після жорстких обмежень, знову продають рукокрилих. Саме поїдання кажанів стало основною версією зараження людини COVID-19. Крім коронавірусу, від них пішли і інші епідемії – SARS, MERS і Еболи.

У КНР використовують рукокрилих в народній медицині і варять із них суп. Завдяки своїй імунній системі ці тварини можуть переносити безліч вірусів, самі при цьому не хворіючи.

Зокрема, на великому внутрішньому ринку в місті Гуйлін на південному заході Китаю торгівля дикими тваринами відновилася і на прилавках продавців знову стоять клітки зі скорпіонами, ящірками, собаками і котами, призначеними для поїдання.

Поряд із замкнутими живими тваринами в калюжах крові прямо на підлозі лежать оброблені туші, перемішані з нутрощами. За словами репортера, торговці впевнені, що епідемія закінчилася і тепер це чужа проблема, про яку їм переживати не варто.

Аналогічний ринок з’явився в місті Дунгуан на півдні КНР, однак там є охорона, яка не дає пресі знімати роботу продавців.

Інші публікації автора

Хіти тижня. З 1 серпня банкомати стануть непотрібними

вівторок, 2 червень 2020, 20:00

​1 серпня 2020 року держателі електронних платіжних засобів (наприклад, платіжних карток) зможуть отримувати готівку з кас підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг, що застосовують реєстратори розрахункових операцій. Про це йдеться у п...

Хіти тижня. "Були явно спантеличені...": У Києві поліція зупинила Lamborghini за 650 000 євро на єврономерах (фото)

вівторок, 2 червень 2020, 19:00

Існує думка, що поліцейські бояться зупиняти дорогі автомобілі через можливі "проблеми і неприємності", якими можуть загрожувати водії. Але, як показує практика, це не так. Нещодавно в Києві на бульварі Дружби Народів екіпаж патрульних зупинив один з н...