Трамп заборонив вченим і аспірантам з Китаю в'їзд у США

У США не зможуть в'їхати громадяни, які не є іммігрантами з Китаю, за візами F або J для досліджень або навчання.

Президент США Дональд Трамп обмежив в'їзд у країну вченим та аспірантам з Китаю з метою захисту інтелектуальної власності та технологій США. Про це повідомляється на сайті Білого дому, передають Патріоти України.

Трамп видав прокламацію, щоб обмежити в'їзд громадян КНР, пов’язаних з організаціями, які реалізують або підтримують стратегію злиття китайських військово-цивільних технологій (MCF).

У США не зможуть в'їхати громадяни, які не є іммігрантами з Китаю, за візами F або J для досліджень або навчання. Виняток зроблять для студентів, які прибувають в країну на законних підставах.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У Китаї чоловік, що "помер" у лікарні, повернувся додому

вівторок, 7 липень 2020, 0:30

Тіло не опізнали через коронавірус... У Китаї чоловік на прізвище Цзяо, який нібито помер від туберкульозу, повернувся додому через два місяці після того, як родичі влаштували похоронну церемонію, а тіло кремували. З'ясувалося, що в лікарні переплутали...

Науковці показали фото унікальної, "швидкої" галактики

вівторок, 7 липень 2020, 0:25

Галактика рухається зі швидкістю 1564 км в секунду. Земля обертається навколо Сонця зі швидкістю близько 30 км на секунду. Телескоп Хаббл сфотографував галактику, яка рухається надзвичайно швидко. На офіційному сайті обсерваторії розмістили фото спірал...