Треба ж якось рятувати рейтинг Х*йла: "Мушкетер Путіна" розсипався в компліментах до правителя Росії (відео)

Актор, який протягом всієї своєї кар'єри грав героїв, борців з системою і відважних воїнів, на ділі виявився звичайним підлабузником.

Вся суть Михайла Боярського особливо яскраво розкрилася в останні роки "царювання" Путіна. Журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов опублікував уривок з інтерв'ю з відомим радянсько-російським актором. "Головний мушкетер" радянського кінематографа не шкодує епітетів, описуючи правління Володимира Путіна, передають Патріоти України.

Так з'ясувалося, що актор не хоче щоб Путін пішов з поста навіть в 2024 році. До слова, зараз президенту Росії 66 років, а в кінці чергової каденції перевалить за сьомий десяток. Цей факт, як і очевидна узурпація влади в Росії артиста не лякає. Навпаки, він боїться перспективи втратити "вождя" і говорить про свої страхи на всю країну. "Равного, достойного ему я пока еще не видел. Можно научиться на шофера или врача, но научиться на президента не каждому дано", - робить висновок Боярський.

У мережі відео викликало справжній ажіотаж. Користувачі на всю насміхаються над Боярським. Але деякі впевнені, що за допомогою "зірок екрану" російська влада привчає громадян до думки про те, що зміни керівництва в РФ навіть у віддаленому майбутньому не передбачається.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Йшов шостий рік війни..: ВМФ РФ продовжує отримувати українські двигуни для своїх літаків-амфібій

субота, 27 лютий 2021, 15:00

В лютому на адресу ПАТ «Таганрозький АНТК ім. Г.М. Берієва» з України було відправлено 2 турбореактивних двигуни, тягою понад 60 кН, але не більше 80 кН. 14 лютого 2020 року з аеродрому ТАНТК ім. Г.М. Берієва піднявся в повітря черговий серійний пошуко...

"Реформована поліція обсцикає підступи до ОП", - блогер (відео)

субота, 27 лютий 2021, 14:29

Під час акції на Банковій поліцейські влаштували собі "туалет" просто неба поряд з театром Франка. Співробітники МВС України, що чергують неподалік від Офісу президента України, де сьогодні, 27 лютого 2021 року, проходить акція з вимогою звільнення Сер...