Треба ж якось рятувати рейтинг Х*йла: "Мушкетер Путіна" розсипався в компліментах до правителя Росії (відео)

Актор, який протягом всієї своєї кар'єри грав героїв, борців з системою і відважних воїнів, на ділі виявився звичайним підлабузником.

Вся суть Михайла Боярського особливо яскраво розкрилася в останні роки "царювання" Путіна. Журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов опублікував уривок з інтерв'ю з відомим радянсько-російським актором. "Головний мушкетер" радянського кінематографа не шкодує епітетів, описуючи правління Володимира Путіна, передають Патріоти України.

Так з'ясувалося, що актор не хоче щоб Путін пішов з поста навіть в 2024 році. До слова, зараз президенту Росії 66 років, а в кінці чергової каденції перевалить за сьомий десяток. Цей факт, як і очевидна узурпація влади в Росії артиста не лякає. Навпаки, він боїться перспективи втратити "вождя" і говорить про свої страхи на всю країну. "Равного, достойного ему я пока еще не видел. Можно научиться на шофера или врача, но научиться на президента не каждому дано", - робить висновок Боярський.

У мережі відео викликало справжній ажіотаж. Користувачі на всю насміхаються над Боярським. Але деякі впевнені, що за допомогою "зірок екрану" російська влада привчає громадян до думки про те, що зміни керівництва в РФ навіть у віддаленому майбутньому не передбачається.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Фільм жахів про зомбі в піонерському таборі...": Шокуючі записки вінничан-дикунів про умови відпочинку в Рассейці

вівторок, 7 липень 2020, 18:00

Покинуте село в ср…ці світу. Все загажене по дахи. Комарі, гризуть, занедбані і закриті бази, розвал і руїна, - зазначають відпочиваючі... Про це пише у своєму блозі вінницький журналіст Роман Ковальський, передають Патріоти України. Далі - мовою оригі...

Хіти тижня. "Нехай хоч треті груди мені малюють!": Ексчиновниця в купальнику пояснила сміливе відео

вівторок, 7 липень 2020, 16:00

Після того, як відео "проти політичних проститутів" отримало великий відгук серед українців, Клітіна вирішила прокоментувати своє рішення записати ролик. Олександра Клітіна, колишня заступник міністра інфраструктури Владислава Криклія, яку після гучног...