Тренд на зменшення потуги: У Китаї різко впала народжуваність

Зниження народжуваності відбувається навіть на тлі скасування заборони на народження другої дитини в родині.

У 2019 році В Китаї зафіксована найнижча народжуваність з 1949 року. Про це повідомляє ВВС, посилаючись на дані Нацбюро статистики Китайської Народної Республіки, передають Патріоти України.

У минулому році рівень народжуваності в Китаї впав до найнижчого рівня з моменту появи КНР 70 років тому. Зниження народжуваності відбувається навіть на тлі скасування заборони на народження другої дитини в родині.

За даними дослідників, кількість дітей, народжених в 2019 році, скоротилася на 580 тисяч до 14,65 мільйона.

У 2019 році чисельність населення в країні досягла 1,4 мільярда (у 2018 р було 1,39 мільярда). При цьому існують побоювання щодо виникнення “демографічної бомби уповільненої дії”.

Правило “одна сім’я – одна дитина” ввели в 1979 гоці. Це сталося через те, що величезне населення країни надто перевантажує земельні, водні ресурси. За порушення цієї політики китайців штрафували і навіть примушували робити аборти. У 2015 році уряд дозволив громадянам мати двох дітей.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Жінки, старі і хворі, які не брали жодної участі в збройних діях проти "республік": Гармаш розповів, чому терористи вирішили передати полонених в односторонньому порядку

субота, 16 січень 2021, 22:46

Останній великий обмін полоненими між Україною і Росією відбувся в грудні 2019 року. Терористи "Л/ДНР" позбуваються непотрібних їм людей через брак грошей на їх утримання. Про це сказав представник української делегації в Тристоронній контактній групі ...

Як з літ, так й з розуму: Щаслива 71-річна Пугачова здивувала шанувальників "тінейджерським прикидом"

субота, 16 січень 2021, 22:24

Компанію Примадонні склали: чоловік Максим Галкін і діти Ліза і Гаррі. Алла Пугачова в одному з фанатських акаунтів в мережі з'явилась в невластивому для себе образі, передають Патріоти України. Так, Примадонна наділа яскраво-червону сорочку, а на голо...