Трійка "лідерів" - за німцями: Названо марки автомобілів, на яких найчастіше скручують пробіг

Корегування пробігу дозволяє продавцеві ввести покупця в оману, змусивши його заплатити необґрунтовано високу ціну за автомобіль, який перебуває в поганому стані.

Експерти склали рейтинг марок автомобілів, на яких найчастіше відбувається скручування пробігу. Про це йдеться в CarVertical, передають Патріоти України.

Зазначається, що ринок вживаних автомобілів – це справжнє мінне поле для потенційних покупців, насамперед, через проблему скручування пробігу. У такий спосіб вони намагаються занизити реальний пробіг автомобіля.

Найпопулярніші бренди автомобілів найчастіше наражаються на небезпеку скручування пробігу, причому більше половини випадків змотування одометра припадає на вживані автомобілі BMW - 51%. Далі в цьому списку йдуть: Audi - 10%, Volkswagen - 9%, Mercedes - 5%, Skoda та Ford - 3%, Volvo та Opel - 2%, інші - 7%.

Корегування пробігу дозволяє продавцеві ввести покупця в оману, змусивши його заплатити необґрунтовано високу ціну за автомобіль, який перебуває в поганому стані. До того ж, у подальшому покупець може зіткнутися з необхідністю витратити тисячі доларів на ремонт автомобіля.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...