"Це мій фантомний біль вже 6 років", - відома телеведуча про окупований Крим (відео)

Єфросиніна народилася в Керчі.

Маша ЄфросинінаУкраїнська телеведуча Маша Ефросиніна відреагувала на соціальне відео про Крим під назвою "Завжди у серці" та поділилася спогадами про батьківщину. Відповідний ролик знаменитість опублікувала на особистій сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

За словами Єфросиніної, вона не може стримати сліз при згадці про батьківщину. Адже Крим, як зазначила телеведуча, це її "фантомний біль" вже шість років.

"Я весь цей час не можу зібратися з силами, щоб підтримати цю акцію – дивлюся відео, плачу і не виходить нічого написати. Адже я не можу одним словом відповісти, що для мене Крим. Це моя батьківщина! Це риболовля з татом неділями, це процес нарізки олів'є з мамою, який я затягувала так надовго, щоб встигнути з нею наговоритися... Крим – це найщасливіша моя юність. Моя подруга Чіба, з якої ми "рулили" в школі. Наша класна керівничка Тетяна Олександрівна, яка першою сказала мені, що я створена для сцени та читання вголос літературних текстів. Крим – це Ялта, де я зустріла Тимура. Крим – це Керч, де вже 20 років похований мій тато. Крим – це мій фантомний біль вже шість років", – поділилася телеведуча.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Кравчук пообіцяв дати відповідь: Російські терористи "Л/ДНР" запропонували свій план повернення Донбасу в Україну

четвер, 29 жовтень 2020, 19:49

Терористи хочуть переписати закон про особливий статус. "Обещание Украины последовало не просто так. . Еще на заседании две недели назад, "республики" внесли на рассмотрение в ТКГ свой проект такой "дорожной карты", предложив после согласования, утверд...

"Залізна завіса": Білорусь закрила всі кордони, крім російського, через ... коронавірус, - ЗМІ

четвер, 29 жовтень 2020, 19:36

На даний момент відомо, що люди не можуть в'їхати до Білорусі з боку України, Польщі, Латвії і Литви. "На данный момент известно, что люди не могут въехать в Беларусь со стороны Украниы, Польши, Латвии и Литвы. "К сожалению, действительно граница сейча...