"Це моральне дно!", - Кароль про новий виток скандалу з Поляковою (відео)

Тіна відзначила, що приймає будь-яку позицію з боку своїх зіркових колег, однак просить не переступати через межу.

Українська співачка Тіна Кароль відповіла на докір Олі Полякової про те, що артистка використовувала конфлікт з нею для піару треку "Скандал". Знаменитість розповіла про свої любовні переживання, а також сказала, що просто жаліє тих, хто про неї недружньо висловлюється. Про це артистка розповіла в програмі "Світське життя", передають Патріоти України.

Тіна Кароль відзначила, що Олі Поляковій не варто торкатися особистих тем знаменитості. "Так, я вдова, плакала з 27 років і коли він сниться, плачу досі. Те, що показали по ТБ — це моральне дно. Вся ця історія заслуговує на те, щоб їх просто пожаліти. Ось реально, просто пожаліти. Всі вляпалися в якийсь скандал", — вважає співачка.

Також вона приймає будь-яку позицію з боку своїх зіркових колег, однак просить не переступати через межу. "Але я думаю, що зараз всі зробили висновки. Ну і звичайно, тут же максимально торкнулися моєї серцевої чакри. Добре, нехай це ваша пиха, насмішка стане моїм піар-ходом для розкрутки пісні. Просто тим самим я показала те, що є речі, за які не можна заступати, це червона лінія", — зізнається артистка.

На думку зірки, Полякова зайшла занадто далеко у своїх висловах. Якби вона не зачіпала "похорон", можливо їй не довелося б так гостро реагувати на висловлювання попспівачки. Тіна зазначила, що не злиться на Олю, але все ще знаходить, що їм є про що поговорити, адже їм часто доводиться виступати на одній сцені. "Своє я отримала, вона все побачила, всі все зрозуміли, все — йдемо далі, далі живемо. Я відкрита до розмови, я хочу вітатися, коли бачу людину, я не хочу проходити повз і удавати, що вона прозора і я її не бачу. Це не дружба", — додала вона.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.