"Це те, ким я є": Дружина Байдена збирається порушити одну з головних традицій Білого дому

Американські історики вважають, що настав час, коли жителі країни почнуть сприймати дружину президента зовсім по-іншому.

Джилл Байден

Дружина Джозефа Байдена, який за результатами виборів стане 46-м президентом США, збирається порушити традицію Білого дому. Протягом 231 року ні одна з перших леді США її не порушувала. Про це пише видання USA Today, передають Патріоти України.

69-річна Джилл Байден, яка в найближчому часі стане першою леді США, не збирається відмовлятися від своєї кар'єри та роботи під час проживання в Білому домі. Вона викладає англійську мову і є професором. У той час, коли її чоловік займав пост віцепрезидента США, вона викладала в Громадському коледжі Північної Вірджинії.

"Викладання – це не те, що я роблю. Це те, ким я є", - сказала Джилл Байден в одному з інтерв'ю. Вона зазначила, що не збирається припиняти свою кар'єру викладача навіть після того, як переїде в Білий дім.

Американські історики вважають, що настав час, коли жителі країни почнуть сприймати дружину президента зовсім по-іншому. Раніше американці хотіли, щоб перша леді завжди перебувала в Білому домі поруч з президентом.

"Можливо, настав час, коли американці стануть більш сприйнятливими до ідеї про те, що дружина президента може одночасно бути першою леді та працюючим професіоналом", - вважає історик і професор Університету Огайо Кетрін Джеллісон.

За всю історію президентства США тільки одна перша леді намагалася порушити цю традицію – дружина 32-го президента Франкліна Рузвельта. Елеонора Рузвельт спочатку намагалася поєднувати свою посаду з роботою, але потім зрозуміла, що не впорається з подвійним навантаженням.

Джилл стала другою дружиною Джозефа Байдена. Перша дружина загинула в автокатастрофі разом з однорічною донькою в 1972 році. У 1977 році Джозеф Байден уклав шлюб з Джилл, і вона прийняла його пропозицію лише з п'ятого разу. У них є спільна дочка – 39-річна Ешлі.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...