За даними Мінфіну, в першому кварталі цього року середня ціна нафти сорту Urals склала 48,2 доларів за барель, але ці дані відображають самий початок падіння котирувань в березні. У квітні середня ціна нафти сорту Urals впала до 18,22 доларів.
Центробанк вирішив не робити ставку на швидке відновлення котирувань. Передбачається, що в третьому кварталі ціна на вуглеводні підросте до 20 доларів, а в четвертому - до 25 доларів. До рівня ціни відсікання по новому бюджетному правилу - 42,4 долара, ціни на нафту Urals повернуться тільки в 2022 році, і весь цей час Росії доведеться проїдати запаси.
До слова, в минулому році в середньому Москва торгувала своєю нафтою по 63,59 доларів за барель.
Тим часом в Міністерстві фінансів РФ озвучили більш оптимістичний прогноз. Глава відомства Антон Силуанов вважає, що до кінця року сировина може подорожчати до 30 доларів за барель, та й 10 доларів за барель, запевняє міністр, не представлять загрози для економіки РФ.
Силуанов стверджує, що за кілька років Москві вдалося зробити накопичення, які допоможуть пережити важкі часи.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...