За даними Мінфіну, в першому кварталі цього року середня ціна нафти сорту Urals склала 48,2 доларів за барель, але ці дані відображають самий початок падіння котирувань в березні. У квітні середня ціна нафти сорту Urals впала до 18,22 доларів.
Центробанк вирішив не робити ставку на швидке відновлення котирувань. Передбачається, що в третьому кварталі ціна на вуглеводні підросте до 20 доларів, а в четвертому - до 25 доларів. До рівня ціни відсікання по новому бюджетному правилу - 42,4 долара, ціни на нафту Urals повернуться тільки в 2022 році, і весь цей час Росії доведеться проїдати запаси.
До слова, в минулому році в середньому Москва торгувала своєю нафтою по 63,59 доларів за барель.
Тим часом в Міністерстві фінансів РФ озвучили більш оптимістичний прогноз. Глава відомства Антон Силуанов вважає, що до кінця року сировина може подорожчати до 30 доларів за барель, та й 10 доларів за барель, запевняє міністр, не представлять загрози для економіки РФ.
Силуанов стверджує, що за кілька років Москві вдалося зробити накопичення, які допоможуть пережити важкі часи.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...