"Цнота на мільйон": З'явилися нові фото і деталі про українку, яка виставила себе на аукціон

19-річна українка з Харкова, яка виставила на аукціон свою цноту за 100 тисяч євро, видалила всі свої фото з соцмереж, крім російської мережі "ВКонтакте".

Про це повідомили в Telegram-каналі "Харків 1654", передають Патріоти України.

"Ми її знайшли) Харківська мільйонерка видалила свої акаунти з усіх соцмереж, крім ... в ВК", - сказано в підписі до опублікованих фотографій, узятим з сторінки Катерини Крючкової в російській соціальній мережі.

На цій сторінці збереглися фотографії дівчини, вартість невинності якої з аукціону зросла до 1,2 мільйона євро, в різному віці.

Останній раз Катерина була в мережі 1,5 року тому.

Інші публікації автора

У Білорусі судили чоловіка за ... "політичного" сніговика біля сараю

субота, 16 січень 2021, 23:53

62-річний чоловік зліпив у себе у дворі сніговика і написав на ньому "Жiве Беларусь!". Як повідомляє Тut.by, чоловік живе в селі Марковичі Гомельського району, передають Патріоти України з посиланням на білоруські ЗМІ. Далі - мовою оригіналу:. "Возле с...

Нові документи щодо змови Трампа з Росією оприлюднили у США

субота, 16 січень 2021, 23:29

Перше розслідування ФБР щодо змови членів виборчого штабу Трампа у 2016 році з росіянами для впливу на вибори назвали найбільш провальним, некомпетентним і корупційним в історії ФБР і Мін'юсту США. У США оприлюднили документи, які стосуються розслідува...