"Цнота на мільйон": З'явилися нові фото і деталі про українку, яка виставила себе на аукціон

19-річна українка з Харкова, яка виставила на аукціон свою цноту за 100 тисяч євро, видалила всі свої фото з соцмереж, крім російської мережі "ВКонтакте".

Про це повідомили в Telegram-каналі "Харків 1654", передають Патріоти України.

"Ми її знайшли) Харківська мільйонерка видалила свої акаунти з усіх соцмереж, крім ... в ВК", - сказано в підписі до опублікованих фотографій, узятим з сторінки Катерини Крючкової в російській соціальній мережі.

На цій сторінці збереглися фотографії дівчини, вартість невинності якої з аукціону зросла до 1,2 мільйона євро, в різному віці.

Останній раз Катерина була в мережі 1,5 року тому.

Інші публікації автора

Лізуть усюди: Ірландія заявила про активність російських шпигунів

понеділок, 17 лютий 2020, 21:37

Метою росіян є визначення точного місця розташування оптико-волоконних кабелів. Як зазначається, метою росіян є визначення точного місця розташування оптико-волоконних кабелів, що лежать на дні океану і з'єднуючих Європу з Америкою. Саме Ірландія є точ...

Резонанс тижня. На Росії повідомили про страшну хворобу знаменитої актриси

понеділок, 17 лютий 2020, 21:30

Зірці видалили одну легеню, але вона продовжує працювати і курити. У знаменитої російської актриси Євгенії Симонової, що зіграла принцесу у фільмі Марка Захарова «Звичайне диво», рак легенів. Про це повідомляють росЗМІ, посилаючись на свої джерела, пер...