Туреччина для українців стає дорожчою: Що сталося

У Туреччині, яка користується попитом в українських туристів, з 1 січня 2020 року запроваджується податок за проживання в готелях.

Ставка збору буде обчислюватися у відсотках від вартості готельного номера, передають Патріоти України з посиланням TourismGuncel.

Відзначається, в перший рік податкова ставка складе 1 відсоток, з другого року - 2 відсотки.

До бюджету податок будуть сплачувати готелі, пансіонати, гостьові будинки та інші засоби розміщення, приймають туристів.

Податок для гостей буде оформлятися окремим документом.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...