"Росія не могла нічого зробити на Близькому Сході, коли Ізраїль періодично винищував по одній зенітно-ракетній установці противника. А Туреччина зараз просто б'є по щоках сирійську військову машину, яка, по суті, є російською. І зверніть увагу, щодня з Вашингтона надходять обіцянки підтримати Туреччину. Плюс запізнілий осуд від німецького керівництва. Весь світ знає, що росіяни роблять у Сирії – вони скоюють воєнні злочини. Сотні тисяч людей загинули внаслідок російських бомбардувань. [Президент РФ Володимир] Путін цинічно повторює: яка чудова можливість потренувати наші військово-космічні сили, мовляв, у РФ ці навчання були б дорожчими. Ось що таке Росія, ось що вона робить у Сирії та Україні. І у світу, нарешті, відкрилися очі", – зазначив Піонтковський.
Він сумнівається, що погрози про розширення санкцій, які озвучила міністерка оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер, реалізують на практиці.
"У Європейському союзі питання санкцій буде стримувати [президент Франції Еммануель] Макрон, який із незрозумілих причин став абсолютним російським холуєм. Тому на санкції ЄС важко розраховувати. Вони і не такі важливі, як американські. У США така перспектива є. По-перше, завжди була єдність підтримки санкцій у Конгресі. Республіканці й демократи ненавидять одне одного, єдине, що в них спільного – підтримка України. Зараз новий момент – донедавна гальмом антиросійських процесів був [президент США Дональд] Трамп, але протягом останніх трьох місяців ви не чули жодного зізнання Трампа в любові до Путіна. Це тому, що всю міжнародну політику міцно взяв у свої руки [держсекретар США Майк] Помпео. Він навчився керувати Трампом, тому перспектива посилення санкцій проти Росії у США є. До останнього часу не було жодних санкцій. Ухваленого закону просто не виконували. Обсяг активів, пов'язаних із Росією, у США становить приблизно $1 трлн. Я думаю, що в них приблизно 30–40% належить особисто Путіну. Уже є і законодавство, яке дозволяє ці гроші заарештувати, але цього не відбувається. Питання впирається в політичну волю Заходу", – зазначив співрозмовник.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...