"Росія не могла нічого зробити на Близькому Сході, коли Ізраїль періодично винищував по одній зенітно-ракетній установці противника. А Туреччина зараз просто б'є по щоках сирійську військову машину, яка, по суті, є російською. І зверніть увагу, щодня з Вашингтона надходять обіцянки підтримати Туреччину. Плюс запізнілий осуд від німецького керівництва. Весь світ знає, що росіяни роблять у Сирії – вони скоюють воєнні злочини. Сотні тисяч людей загинули внаслідок російських бомбардувань. [Президент РФ Володимир] Путін цинічно повторює: яка чудова можливість потренувати наші військово-космічні сили, мовляв, у РФ ці навчання були б дорожчими. Ось що таке Росія, ось що вона робить у Сирії та Україні. І у світу, нарешті, відкрилися очі", – зазначив Піонтковський.
Він сумнівається, що погрози про розширення санкцій, які озвучила міністерка оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер, реалізують на практиці.
"У Європейському союзі питання санкцій буде стримувати [президент Франції Еммануель] Макрон, який із незрозумілих причин став абсолютним російським холуєм. Тому на санкції ЄС важко розраховувати. Вони і не такі важливі, як американські. У США така перспектива є. По-перше, завжди була єдність підтримки санкцій у Конгресі. Республіканці й демократи ненавидять одне одного, єдине, що в них спільного – підтримка України. Зараз новий момент – донедавна гальмом антиросійських процесів був [президент США Дональд] Трамп, але протягом останніх трьох місяців ви не чули жодного зізнання Трампа в любові до Путіна. Це тому, що всю міжнародну політику міцно взяв у свої руки [держсекретар США Майк] Помпео. Він навчився керувати Трампом, тому перспектива посилення санкцій проти Росії у США є. До останнього часу не було жодних санкцій. Ухваленого закону просто не виконували. Обсяг активів, пов'язаних із Росією, у США становить приблизно $1 трлн. Я думаю, що в них приблизно 30–40% належить особисто Путіну. Уже є і законодавство, яке дозволяє ці гроші заарештувати, але цього не відбувається. Питання впирається в політичну волю Заходу", – зазначив співрозмовник.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...