Туристам у Карпатах вдалося сфотографувати "гірського привида"

Таке явище не відноситься до привидів, яких бояться люди.

На Чорногорі, найвищому хребті Карпат, зафіксували Брокенский привид. Про це повідомляє в Facebook спільнота «Клуб Піших Туристів», передають Патріоти України.

Брокенський привид - це рідкісне оптичне явище в горах, коли спостерігач бачить свою тінь на поверхні хмар або туману. Для цього напрямок має бути протилежним Сонця.Така тінь може мати дуже великі розміри. Іноді її оточують кольорові кільця - візуальний ефект називається «Глорія». Привид може переміщатися - часом це відбувається абсолютно несподівано. Такий ефект пов'язаний з рухом хмарного шару і коливаннями щільності хмар.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Вибори президента Білорусі: Глава виборчої комісії зізнався у фальсифікації результатів волевиявлення народу на користь Лукашенка (аудіо)

субота, 15 серпень 2020, 0:10

Сергій Піталенко підтвердив, що членів комісії змушували писати під диктовку. У Білорусі, де 9 серпня відбулися президентські вибори, глава однієї з дільничних комісій Вітебська визнав, що результати голосування були сфальсифіковані. Члени комісії пере...

Хто прагне волі та уникнути репресій: Україна готова працевлаштувати в себе тисячі білоруських айтішників

субота, 15 серпень 2020, 0:06

Недавні серйозні обмеження з доступом до інтернету, мобільного зв'язку та систематичні перебої в роботі банківської системи змушують ІТ-компанії Білорусі шукати можливості для переїзду в іншу країну, пояснив Федоров. Кабінет міністрів України забезпечи...