Туристичний сезон 2019 року в анексованому Криму можна вважати провальним навіть порівняно з торішнім, передають Патріоти України з посиланням на Крим.Реалії.
Місцеві жителі скаржаться на низький заробіток і безкультур'я приїжджих.
"У соцмережах розпочався традиційний кримський квест: "Знайди відпочивальника". Кримчани оцінюють хід курортного сезону та скаржаться на низьку купівельну спроможність російських туристів. Як стверджують численні коментатори, людей на кримських курортах поки негусто", – йдеться в повідомленні.
На думку розчарованих кримчан, одна з причин – висока вартість перельоту, житла і відпочинку на півострові. Зокрема, росіянам простіше відправитися на закордонний курорт і витратити там менше грошей. До того ж, сервіс в Криму теж не став кращим за ці роки.
"При України за травневі свята і червень в Криму місцеві жителі завдяки туризму вже заробляли перші пристойні гроші. Зараз мої знайомі з самих різних ялтинських галузей скаржаться: дуже тухлий сезон, грошей немає взагалі, при Україні такого смутку не було. Причому скаржаться і згадують Україну багато аполітичних людей. Вони міряють тим, що при Україні у них був повний холодильник і в кишені дзвеніло, а зараз, в кінці червня 2019 року ці фірми бігають як білки в колесі й майже нічого не заробляють", – поскаржився користувач.
Серед нечисленних туристів приїжджає дуже багато бідних людей за безкоштовними путівками в санаторії. На них місцеві жителі не можуть заробляти, адже за душою немає ні копійки. Раз на кілька днів туристи дозволяють собі пляшку пива або одне морозиво на набережній.
А багатих туристів на півострові дуже мало. Одиниці з добрих кафе завантажені гостями. Приїжджі в основному відвідують дешеві пивні.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...