"Тверда рука майстра": Переможця конкурсу на кращий ескіз Великого герба України викрили в радянській пропаганді

Тепер всім зрозуміло - звідки цей примітивний стиль в проекті-"переможці" 2020...

Переможець конкурсу на кращий ескіз великого Державного герба України Олексій Кохан в своїх ранніх роботах ще за радянських часів висміював націоналістично налаштованих українців. Про це пише історик Олег Однороженко в Facebook, передають Патріоти України.

«Невелика підбірка "ранніх" проб пера Олексія Кохана на "геральдичну" тематику. Особливо прошу звернути увагу на "жовто-блакитну" шапку "продажного бандерівця" в карикатурі з "американським" чортом. Це та ж шапка що і на козаку в проекті 1997/2020. А тризуб на валізі такий же, як і на кохановському проекті 1991 року. Одне слово - "тверда рука майстра". Сорок років пройшло, а стиль все той же. Ну і радянський "блат" нікуди не подівся. Тепер всім зрозуміло - звідки цей примітивний стиль в проекті-"переможці" 2020?» - написав він.За словами історика, карикатури Кохана публікувалися в сатиричному журналі «Перець», який виходив в Україні за часів СРСР.
Так, на одному з малюнків Кохана зображений чоловік, який тримає в руці шапку зі стрічкою кольорів державного прапора, поруч з ним стоїть валіза, на якій зображені свастика, герб України, символіка дивізії СС «Галичина» і логотип «Радіо Свобода». Карикатурний чоловік намагається продати душу чорту з метеликом кольори американського прапора.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Історії заробітчан: Українка порівняла умови роботи в Польщі та Естонії (фото)

п’ятниця, 5 березень 2021, 3:00

Дівчина переконана, якби в Україні була така зарплата, то не їхала б на заробітки. Марина Горбацька з селища Котельва Полтавської області була на заробітках у двох країнах - Польщі та Естонії. У першій працювала на меблевій фабриці, в другій - на фабри...

Резонанс тижня. На Росії померла зірка фільму "Ворошиловський стрілок"

п’ятниця, 5 березень 2021, 0:10

Голоднов зіграв яскраві ролі в таких фільмах, як "Ворошиловський стрілок" (1999), "Шериф" (2010) і "Танкісти своїх не кидають" (2013). На 73-му році життя помер актор В'ячеслав Голоднов, який грав у відомому фільмі "Ворошиловський стрілок". Про трагічн...