Пропагандисти в істериці. Про листівки розповіло "міністерство інформації" терористичної "ДНР" в соцмережах, передають Патріоти України.
Українські військові намагаються відкрити очі жителям ОРДЛО на терористів "Л/ДНР". Вони, зокрема, скидають на окуповані населені пункти листівки із закликами чинити опір гібридній російській армії. Днями такі листівки були скинуті на підконтрольне терористам "ДНР" село Саханка.
На одній листівці ЗСУ надрукували наслідки окупації з розгромленими будівлями, підписавши іронічно: "Жити стало веселіше". На іншій листівці військові відзначають, що з "русскім міром" в їхньому населеному пункті самі затребувані професії - це найманець, продавець на ринку, збирач металобрухту і обслуга бандитів.
"Ти можеш зламати систему", - намагається достукатися до співгромадян Україна.Листівки викликали істерику в лавах терористів. Представниця окупаційної влади Ольга Макєєва розповіла про них з добре чутною істерикою в голосі. Судячи з реакції терористів, жителі ОРДЛО вже починають прозрівати, пропаганда сьогодні не працює.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...