Тирять як Путін, кожен на своєму місці: Що саме поцупили і розбили росіяни з українських бронекатерів і буксира (фото)

Росія повернула Україні бронекатери “Нікополь”, “Бердянськ” і буксир “Яни Капу” в дуже поганому стані й майже повністю розграбованими.

Звіт про огляд кораблів військовими прокурорами опублікував у Facebook колишній військовий прокурор Анатолій Матіос, передають Патріоти України.

У документі перераховані пошкодження і вкрадене росіянами майно. Так, згідно зі звітом, зброю і боєприпаси вилучено на обох бронекатерах. Також вкрадені американські радіостанції Harris і Motorola, станції космічного зв’язку, засоби РЛС, надувні човни з двигунами. Росіяни вкрали навіть унітази, вогнегасники, ліхтарі освітлення, аварійні буї, акумулятори, камбузні плити.

Окрім того, з бронекатерів зникли прожектори, кріплення для димових шашок, вентиляційні витяжки, водонагрівач.

На МБАК є і низка серйозних ушкоджень. Під час огляду виявлено, що «Бердянськ» отримав серйозніші пошкодження, , ніж очікувалося. Внаслідок обстрілу пробита ходова рубка (раніше публікувалися фото), пробоїни отримали гальюн і машинне відділення. Осколками пошкоджений головний двигун. Головний розподільний щит розібраний і система розпізнавання розграбована.

З огляду на це можна зробити висновок, що пострілів було кілька. Завдання стояло повністю вивести з ладу бронекатер – що власне й сталося під час атаки.

Буксир “Яни Капу” також був розграбований. Його обладнання розбито, кабелі, розетки та плафони, радіостанції вкрадені. Повністю розібрана паливна система, а частина щогли і зовсім пропала. У ходовій рубці всі прилади розкриті й розібрані.

Матіос додав, що військові прокурори продовжують огляд кораблів і фіксують все, що з ними зробили росіяни.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Бюст знову пішов у "бій": Скандально відома Клітіна шукає "порядного олігарха" для фінансування

субота, 19 вересень 2020, 17:55

30 червня Олександра Клітіна після секс-скандалу заявила про створення своєї партії "Україна проти корупції", щоб розібратися з "політичними проститутами". Колишня заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна заявила, що шукає олігарха. Про це...

Цінності, яким більше 4 тис. років, виявили на Луганщині (фото)

субота, 19 вересень 2020, 17:42

11-класники місцевої школи протягом двох тижнів щіточками, ножами акуратно розкопували поховання.