У Бацьки знайшли винного у погіршенні відносин з Росією

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що більшість громадян його країни виступають проти об'єднання з РФ.

У Міністерстві закордонних справ Білорусі заявили, що посол РФ в Мінську Михайло Бабич руйнує дружні відносини між країнами, передають Патріоти України з посиланням на білоруські ЗМІ.

"Протягом тривалого часу ряд зовнішніх сил безуспішно намагалися зруйнувати тісні і дружні відносини двох братніх народів. Те, що не вдалося їм протягом кількох останніх десятиліть успішно та ефективно вдається Бабичу буквально за кілька місяців. Пан посол абсолютно не бачить жодної різниці між російським федеральним округом, де, як нам розповідали, він любив роздавати повчання, і незалежною державою. Хоч в посланні президент Білорусі абсолютно чітко висловився з приводу нашої незалежності і скептичного ставлення до багатовікової історії", – зазначив начальник управління інформації та цифрової дипломатії МЗС Білорусі Анатолій Глаз.

Підставою для дипломатичного скандалу стали нещодавні коментарі Бабича на тему кінцевої вартості будівництва БелАЕС. Відносини РФ та Білорусі істотно погіршилися. У грудні минулого року президент Білорусі Олександр Лукашенко висловив думку, що під приводом "глибокої інтеграції" Москва хоче інкорпорувати Білорусь до складу Росії.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що більшість громадян його країни виступають проти об'єднання з Росією. Як зазначив Лукашенко на прес-конференції "Велика розмова", яка 1 березня 2019 року тривала у Мінську протягом 7,5 годин, 98% білорусів на можливому референдумі про об'єднання з Росією висловилися б проти такого кроку.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Майже на всіх континентах планети: У світі за пів століття підірвали майже 2 500 ядерних бомб

п’ятниця, 25 вересень 2020, 6:08

Найбільш активно проводили ядерні випробування США й СРСР. Починаючи з 1945 року у світі зробили близько 2500 ядерних вибухів майже на всіх континентах планети. Про це свідчать дані на карті ядерних вибухів, опублікованій у мережі. Зокрема, її розмісти...

Господині на замітку: "Чарівний" яблучний пиріг

п’ятниця, 25 вересень 2020, 5:45

Під час випічки тісто перетворюється в крем. "Для нашего десерта нужно взять следующие ингредиенты:. Приготовление: