У Бацьки знайшли винного у погіршенні відносин з Росією

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що більшість громадян його країни виступають проти об'єднання з РФ.

У Міністерстві закордонних справ Білорусі заявили, що посол РФ в Мінську Михайло Бабич руйнує дружні відносини між країнами, передають Патріоти України з посиланням на білоруські ЗМІ.

"Протягом тривалого часу ряд зовнішніх сил безуспішно намагалися зруйнувати тісні і дружні відносини двох братніх народів. Те, що не вдалося їм протягом кількох останніх десятиліть успішно та ефективно вдається Бабичу буквально за кілька місяців. Пан посол абсолютно не бачить жодної різниці між російським федеральним округом, де, як нам розповідали, він любив роздавати повчання, і незалежною державою. Хоч в посланні президент Білорусі абсолютно чітко висловився з приводу нашої незалежності і скептичного ставлення до багатовікової історії", – зазначив начальник управління інформації та цифрової дипломатії МЗС Білорусі Анатолій Глаз.

Підставою для дипломатичного скандалу стали нещодавні коментарі Бабича на тему кінцевої вартості будівництва БелАЕС. Відносини РФ та Білорусі істотно погіршилися. У грудні минулого року президент Білорусі Олександр Лукашенко висловив думку, що під приводом "глибокої інтеграції" Москва хоче інкорпорувати Білорусь до складу Росії.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що більшість громадян його країни виступають проти об'єднання з Росією. Як зазначив Лукашенко на прес-конференції "Велика розмова", яка 1 березня 2019 року тривала у Мінську протягом 7,5 годин, 98% білорусів на можливому референдумі про об'єднання з Росією висловилися б проти такого кроку.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У декого здають нерви..: Українські заробітчани вишикувались у величезні черги на польському кордоні (відео)

понеділок, 6 липень 2020, 13:59

У мережі показали відповідне відео... Українські заробітчани, які їдуть до Польщі, стоять у величезних чергах на КПП "Шегині", у декого здають нерви. Відео ситуації на кордоні опублікували в Telegram-каналі "Teza", передають Патріоти України. "Люди бож...

Авто, маєтки й подарунки: Як живуть українські чиновники

понеділок, 6 липень 2020, 13:47

НАЗК перевірятиме чиновників на підставі журналістських розслідувань. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочинає моніторинг способу життя чиновників. Це допоможе виявити тих, хто задекларував скромні статки та водночас корист...