У березні експорт українських авіадвигунів склав майже 42 мільйони

Загалом, українськими підприємствами за березень 2020 року до Китаю і Туреччини поставлено турбореактивних, турбогвинтових і турбовальних двигунів на загальну суму 38,71 мільйона доларів.

У березні цього року Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О. І. Івченка», ПАТ «Мотор Січ» та інші підприємства України експортували українських двигунів на майже 42 мільйони доларів, передають Патріоти України з посиланням на Національний Промисловий Портал.

Загалом, українськими підприємствами за березень 2020 року до Китаю і Туреччини поставлено турбореактивних, турбогвинтових і турбовальних двигунів на загальну суму 38,71 мільйона доларів. У Китай експортовано не менше 9 двигунів АІ-322. Ці двигуни встановлюють на навчально-бойовий літак Hongdu L-15.

Ще на 3 мільйони доларів двигунів з України імпортували й інші країни, у тому числі й Російська Федерація.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...