У бідності опиниться більше половини населення України, - ЮНІСЕФ

За даними організації в Україні до оголошення пандемії рівень бідності становив 27,2%.

Бідність в Україні зросте до 50%, при цьому в бідності опиниться майже 60% дітей. Таким є один з двох прогнозів ЮНІСЕФ в Україні. В організації вважають, що коронакриза сильно вдарить по економіці нашої країни, передають Патріоти України з посиланням на РБК-Україна.

Як повідомляється, ЮНІСЕФ склав два прогнози по Україні. За даними організації в Україні до оголошення пандемії рівень бідності становив 27,2%. Експерти припускають, що тепер, у кращому випадку, показник бідності зросте до 43,6%, а в гіршому – до 50,8%. В організації прогнозують, що в бідності опиниться від 51,3% до 58,5% українських дітей, в той час як в докризовий період рівень бідності серед дітей становив 32,9%.

Так, згідно з м'яким сценарієм прогнозу ЮНІСЕФ, кількість українців, які живуть в бідності, збільшиться на 6,3 млн осіб, включаючи 1,4 млн дітей. За більш загрозливим сценарієм бідних стане більше на 9 млн, включаючи 1,8 млн дітей. За гіршим сценарієм Україна за рівнем бідності буде відкинута на 3 роки.

"ЮНІСЕФ підкреслює необхідність розробки короткочасної та довготривалої стратегії соціального захисту. В якості екстреного реагування ЮНІСЕФ пропонує розглянути можливість тимчасової універсальної виплати всім домогосподарствам з дітьми. Також необхідно розширювати існуючі програми щодо підтримки сімей, зокрема, збільшити щомісячні виплати допомоги при народженні дитини", - йдеться на сайті представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Варто відзначити, що доповідь ЮНІСЕФ була розкритикована президентом України Володимиром Зеленським. Глава держави заявив, що у своєму прогнозі ЮНІСЕФ ґрунтується на загальносвітових статистичних даних. Тобто експерти порівнюють доходи з іншими державами. При цьому він підкреслив, що в Україні менше прожитковий мінімум і менша заробітна плата.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

В мережі показали зухвалих злодійок, що орудують в Києві (відео)

середа, 15 липень 2020, 10:36

Одна з дівчат-ромок каже, що вміє тільки красти - мовляв, іншої роботи немає. А якщо не буде красти, то їй нічого буде їсти ...​

"В Ухані, очевидно, мав місце "біологічний Чорнобиль": Вчені з Китаю втекли на Захід і розповіли правду про коронавірус

середа, 15 липень 2020, 10:24

Китайська влада знала про новий коронавірус раніше, ніж повідомила всьому світу. Про це в інтерв'ю американському телеканалу Fox News заявила вірусолог з Гонконгу Лі-Мен Янь, яка втекла в США для того, щоб розповісти правду про дії влади на початку епі...