У Британії підозрюють Росію у навмисному поширенні фейків про коронавірус

У британському керівництві висловлюють дедалі більше занепокоєння спробами Кремля та асоційованих із ним угруповань використати пандемію, наповнюючи медіапростір та соціальні мережі плітками, щоб загострити ситуацію.

Уряд Великої Британії створив особливий відділ боротьби з дезінформацією через підозри, що Росія навмисне поширює у мережі фейки про коронавірус, сіючи паніку серед населення Сполученого Королівства, передають Патріоти України з посиланням на Голос Америки.

У британському керівництві висловлюють дедалі більше занепокоєння спробами Кремля та асоційованих із ним угруповань використати пандемію, наповнюючи медіапростір та соціальні мережі плітками, щоб загострити ситуацію. Зокрема, у дезінформаційній кампанії використовують чутки про нестачу продуктів харчування і ліків.

Британський оглядач із питань безпеки Тім Гарлі зазначає, що однією з головних цілей Росії з-поміж країн західного альянсу є саме британці.

Щоб протидіяти цьому, до новоутвореного відділу британського уряду увійшли фахівці з різних міністерств, які мають досвід роботи із засобами масової інформації, соціальними мережами і кібербезпекою.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...