У Франції на атомному підводному човні стався вибух, - АР

Після вибуху на човні розпочалася масштабна пожежа.

У французькому місті Тулон стався вибух на атомному підводному човні "Перле". Про це повідомляє Associated Press, передають Патріоти України.

Вибух, після якого розпочалася масштабна пожежа, стався під час ремонтних робіт. Проте місцева влада заспокоює, що радіоактивної загрози немає. Зараз з полум'ям борються близько 30 пожежників зі складу військово-морських сил і десятки місцевих пожежників.

Робітники та моряки були безпечно евакуйовані з борту підводного човна.

Кілька місяців тому з підводного човна зняли атомний реактор, злили пальне і демонтували озброєння для ремонту.

Підводний човен "Перле" є новітнім з шести французьких суден цього класу. Він був взятий на службу в 1993 році.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...