У Ху*ла коронавірус? Під час онлайн-наради щодо ситуації з COVID-19 Путін не міг стримати нападів кашлю

Коронавірус вже "підкосила" найближче оточення Путіна - перехворіли і його прес-секретар Пєсков, і прем'єр-міністр Мішустін.

У тому, що він підхопив коронавірус, запідозрили президента Росії Володимира Путіна. Він не зміг стримувати сильні напади кашлю під час онлайн-наради щодо ситуації з COVID-19, передають Патріоти України.

Учасниками телемосту були федеральні чиновники. Путін безперервно кашляв цілих 19 секунд. Однак тираду, яку виголошував міністр фінансів, не перервав і зміг закінчити пропозицію. В той момент чиновники обговорювали фінансові проблеми в державі.

Коронавірус вже "підкосила" найближче оточення Путіна - перехворіли і його прес-секретар Пєсков, і прем'єр-міністр Мішустін.
Здоров'ям президента тамтешні журналісти особливо стурбовані з березня, коли Путін відвідав лікарню, де надають допомогу хворим COVID-19. Там без маски і не дотримуючись дистанції, поспілкувався з головним лікарем. Через тиждень у того діагностували коронавірус. З тих пір ходять чутки, що Путін керує країною з засекреченого ізольованого бункера. Втім, прес-служба інформацію спростовує. Мовляв, російський глава працює в заміській резиденції в Ново-Огарьово.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...