У космічного корабля, що летить до Марса, проблеми, - NASA

Невдовзі після запуску апарат активував аварійний режим.

У NASA повідомили про відновлення зв’язку з космічним апаратом, який транспортує ровер Perseverance на Марс, передають Патріоти України.

30 липня 2020-го команда NASA Mars 2020 запустила ракету з марсоходом Perseverance. Космічний корабель з ровером на борту повинен провести у польоті близько семи місяців і висадитися на Червону планету у лютому 2021-го.

Але вже незабаром після зльоту з кораблем виникли деякі проблеми: в NASA повідомили, що апарат активував так званий «режим безпеки», який передбачає відключення всіх допоміжних систем до отримання команди від центру з управління польотами. Деякий час корабель не міг зв’язатися з Лабораторією реактивного руху NASA у Пасадені, штат Каліфорнія, і затримка у сигналі склала трохи більше двох годин.

Керівники місії припускають, що апарат активував режим безпеки через сильне зниження температури деяких його частин, коли він пролітав у тіні Землі.

Трохи менше, ніж за 24 години після зльоту глава NASA Джим Брайденстайн написав в своєму Twitter, що його команда відновила зв’язок із кораблем, і тепер може відправляти йому команди. «З Perseverance все в порядку, і він на своєму шляху до Марсу», — заявив Брайденстайн.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Коронавірус в Україні: На Сумщині лікарні захлинулися від сплеску COVID-19 (фото)

середа, 25 листопад 2020, 11:02

Не вистачає місць у лікарнях для ковідних пацієнтів, потрапити до лікарні не можуть не тільки важкі пацієнти, але й навіть ті, у кого є "зв'язки", швидка не приїжджає на виклик, а в довідках про смерть приховують, що людина померла від COVID-19. У Сумс...

Помилочка вийшла...: У столичному морзі переплутали тіла небіжчиків (відео)

середа, 25 листопад 2020, 10:48

В ритуальній службі кажуть, що ситуація, коли за документами помилково видали інше тіло, з ними трапляється вперше, і готові компенсувати родичам моральні збитки. У столичному морзі переплутали тіла двох жінок. Родичка померлої була шокована, коли прий...