У Києві минулий травень виявився найхолоднішим за останні 20 років

Метеорологічне літо в столицю так і не завітало.

Якщо квітень цього року в літопис київської погоди увійшов з пилової бурею (16 квітня), що викликала підвищене забруднення повітря, то травень здивував холодом. За даними метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Срезневського, середньомісячна температура повітря минулого травня в столиці була + 12,4 °С, а це на 2,8 °С нижче за кліматичну норму, передають Патріоти України.

За результатами спостережень, двадцятий травень XXI столітті виявився найхолоднішим, так що метеорологічне літо в Київ так і не завітало.

Найхолоднішим видалося 13 травня, коли мінімальна температура під ранок опускалася до +2 °С, а найтепліше було 11 травня з максимальною температурою після полудня до + 27,6 °С.
Останній весняний місяць, як і рік тому, продемонстрував свою щедрість на опади (на проспекті Науки, 37, наприклад, випало 122 мм, або 230 відсотків кліматичної норми). Цього разу трохи компенсований недобір опадів торішнього літа. У 2020 році в рейтингу найбільш вологих травень посів шосте місце.
30 травня в Києві вперше з 1891 року на проспекті Науки випало 29,5 мм дощу, а це на 10,2 мм більше, ніж у цей же день в 1941 році. Дощовий травень почав ліквідовувати недобір опадів, який тривав з червня минулого року.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. ДП "Антонов" повністю завершило роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги

понеділок, 14 червень 2021, 4:00

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами. Про це ...

З архіву ПУ. Москва і Варшава поскандалили через "поділ" України

неділя, 13 червень 2021, 23:05

На російському телебаченні видали чергову порцію маячні про окупацію України. Старанно був обраний "корисний ідіот" і з Польщі, щоб продемонструвати, що не тільки "истинно православная" імперія бороться за "українську спадщину". В ефірі пропагандистськ...