Всекитайські збори народних представників випустили розпорядження про заборону вживання м’яса диких тварин й посилення обмеження торгівлі ним по всій країні. Очікується, що рішення буде закріплене в законі про захист дикої природи в Китаї не пізніше цього року.
Заборона стала швидкою відповіддю на спалах коронавірусу COVID-19. Існує підозра, що він передався людям від диких тварин, проданих на ринку в місті Ухань у грудні.
Однак, у Шеньчжені наголошують, що заборона їсти собаче й котяче м’ясо пов’язана не так з обмеженням поширення небезпечних хвороб, як з особливими відносинами між людьми й домашніми тваринами. «Шеньчжень може просто це зробити як прогресивне місто з багатьох точок зору. Сподіваюся, так це і буде», - сказала професор Griffith University в Австралії Дебра Као.
Вживання м’яса собак і котів - поширене явище у провінції Гуандун, а також в сусідньому Гуансі-Чжуанському автономному районі й в частинах північно-східного Китаю. Хоча по всій країні з часом ця традиція стала менш прийнятною. Приміром, на Тайвані собаче і котяче м’ясо заборонили в 2017 році.
«Поїдання собак ставало дедалі суперечливішим у Китаї. Часто виникали сутички між крадіями собак і власниками тварин», - сказала директор з питань міжнародних ЗМІ в Humane Society International Венді Хіггінс.
«Існує гучний китайський протест проти торгівлі м’ясом собак і котів. І молодь в Китаї розглядає цих тварин як компаньйонів, а не як частину кухні», - додала вона.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...