У лісі на Кіровоградщині натрапили на літак часів Другої світової з останками льотчиків

Попередньо на фрагменти машини натрапили місцеві жителі, які й викликали фахівців.

Пошуковці виявили бойовий літак Іл-2 часів Другої світової війни у місті Долинська Кіровоградської області. Його збили в грудні 1943-го, передають Патріоти України з посиланням на Narodnaya Pamyat.

Попередньо на фрагменти машини натрапили місцеві жителі, які й викликали фахівців. Окрім самого штурмовика, ті помітили й останки членів екіпажу.

Нині розпочалася підготовча до підйому експедиція. Головні роботи проводитимуть 19 червня члени організації "Союз "Народна Пам'ять", зокрема криворізька група Історико-пошукового загону "Пошук-Дніпро" на чолі з керівником Ярославом Жилкіним.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...