У Львові вперше в Україні робот Da Vichi прооперував дитину

Операція тривала 3 години.

У Львівській клінічній лікарні швидкої допомоги провели першу в Україні хірургічну операцію дитині - робот Da Vichi видалив спайки кишечника у 13-річної дівчинки. Про це повідомляється в Facebook лікарні, передають Патріоти України.

Згідно із записом, пацієнтка після операції почувається добре.
13-річна пацієнтка народилася з патологією кишечника. Недолік тричі намагалися усунути під час операцій, але складні хірургічні втручання лише погіршили стан. У дитини розвинулася рецидивуюча кишкова спайкова непрохідність - вона страждала від болю, що супроводжувався блювотою.
Численні госпіталізації і медикаментозне лікування тільки тимчасово полегшували її стан. При цьому відкрите усунення спайок в подальшому загрожувало виникненням нових.
Дізнавшись про наявність в лікарні медичного робота, батьки дівчинки звернулися за допомогою.
За допомогою Da Vinci фахівці - дитячий хірург Андрій Дворакевич, хірурги Андрій Стасишин і Артур Гураевський, а також анестезіолог Віктор Юрченко - зробили три проколи розміром по 8 мм. Хірург за пультом, керуючи надчуттєвими сенсорами, ліквідував множинні спайки на кишечнику з мінімальною травматизацією здорових тканин. Вся операція зайняла 3 години.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.