"У мене немає сумнівів...": Ватажок терористів "ЛНР" вчергове заявив, що Донбас стане частиною Росії

На його думку, Донбас на даний момент є "рупором справжніх сподівань і прагнень більшості жителів України".

Як повідомляють росЗМІ, "глава" самопроголошеної "Луганської народної республіки" Леонід Пасічник заявив, що "республіки" Донбасу самостійно зробили свій вибір у 2014 році, вийшовши зі складу України і взявши "курс на інтеграцію з Росією", передають Патріоти України.

Він вважає, що Донбас стане частиною Росії: "Ми рухаємося в правильному напрямку ... У мене немає сумнівів, що Донбас стане частиною великої Росії, коли настане час, і нас, звичайно, чекає велике майбутнє. Але за нього потрібно боротися".
Також Пасічник додав, що Росія надає Донбасу допомогу, без якої він би "не вижив", в тому числі політичне, економічне і гуманітарне сприяння.
На його думку, Донбас на даний момент є "рупором справжніх сподівань і прагнень більшості жителів України".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...