У мережі розгорівся скандал через шкільну "зраду"

Батьки шестикласників скаржаться, що їх дітям задають читати легенду, у якій Україну порівнюють з дівчинкою, що плаче, а Росію з владою.

Про це написала користувач Анет Макарена у Facebook, передають Патріоти України.

Йдеться про народну легенду про дівчину Україну. У легенді говориться про те, що нібито всім країнам роздали таланти: французам – елегантність, полякам – талант торгівлі, італійцям – музикальність. Найбільше батьків обурило те, що росіянам дали владу, а Україна в особі босої дівчинки залишилася в кутку без талантів. Тому її пожаліли і дали пісню, мовляв "неси свою пісню в світ".

"Моя країна у війні! Ми виховуємо молоде міцне впевнене покоління, яке повинно підняти країну з колін! Довести свою спроможність світу. А в підручниках вчимо незміцнілі уми того, що українці - це вічно співають босі і голі дівчини. Зауважте! Чи не міцний парубок, НЕ кремезних хлопчина, а вічно плаче дівчинка! ", - обурилася дівчина.

Вона звернулася до Міністерства освіти і науки з обвинуваченням в тому, що воно веде "приховану інформаційну війну".

"Я прекрасно знаю, що таке ton of voice (голос бренду), як він вибудовується, як це працює. Ми стільки років намагаємося довести світові, що" самостійні и незалежні. Ми - НЕ раби! І тут таке "Росія – це влада"! Серйозно? Так, може, визначимося врешті? Може бути ми тому й не можемо закінчити війну, бо не визначимося-плачемо і під гнітом тихо співаємо...або все ж ми сильна нація, з багажем талантів (наприклад, здатність до багатства, заробляння або землеробства, на худий кінець) чи мені вам розповідати, як меседжі прописувати в "народній" творчості?", - зазначила дівчина.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Нагорода знайшла "героя": Прокурор, який не посадив Юрія Бойка, отримав частку в "Трускавецьких лікувальних водах" від його оточення

п’ятниця, 21 лютий 2020, 20:00

До жовтня 2017 року Жербицький обіймав посаду першого заступника військового прокурора Анатолія Матіоса. Новим співвласником ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» став екс-перший заступник військового прокурора Володимир Жербицький, якому тепер належить ч...

Зіркова фанатка Ху*ла зібралася в політику

п’ятниця, 21 лютий 2020, 18:51

Російська співачка Валерія, слідом за музикантом Сергієм Шнуровим, планує створити політичну партію і взяти участь у виборах до Держдуми в 2021 році. Пригожин зазначив, що вони роздумують над тим, щоб створити партію під назвою "Сильні жінки" до 2021 р...