У мережі розгорівся скандал через шкільну "зраду"

Батьки шестикласників скаржаться, що їх дітям задають читати легенду, у якій Україну порівнюють з дівчинкою, що плаче, а Росію з владою.

Про це написала користувач Анет Макарена у Facebook, передають Патріоти України.

Йдеться про народну легенду про дівчину Україну. У легенді говориться про те, що нібито всім країнам роздали таланти: французам – елегантність, полякам – талант торгівлі, італійцям – музикальність. Найбільше батьків обурило те, що росіянам дали владу, а Україна в особі босої дівчинки залишилася в кутку без талантів. Тому її пожаліли і дали пісню, мовляв "неси свою пісню в світ".

"Моя країна у війні! Ми виховуємо молоде міцне впевнене покоління, яке повинно підняти країну з колін! Довести свою спроможність світу. А в підручниках вчимо незміцнілі уми того, що українці - це вічно співають босі і голі дівчини. Зауважте! Чи не міцний парубок, НЕ кремезних хлопчина, а вічно плаче дівчинка! ", - обурилася дівчина.

Вона звернулася до Міністерства освіти і науки з обвинуваченням в тому, що воно веде "приховану інформаційну війну".

"Я прекрасно знаю, що таке ton of voice (голос бренду), як він вибудовується, як це працює. Ми стільки років намагаємося довести світові, що" самостійні и незалежні. Ми - НЕ раби! І тут таке "Росія – це влада"! Серйозно? Так, може, визначимося врешті? Може бути ми тому й не можемо закінчити війну, бо не визначимося-плачемо і під гнітом тихо співаємо...або все ж ми сильна нація, з багажем талантів (наприклад, здатність до багатства, заробляння або землеробства, на худий кінець) чи мені вам розповідати, як меседжі прописувати в "народній" творчості?", - зазначила дівчина.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...